تست همراه اول

سرویس خبر
22 بهمن 1397 ساعت 14:27
0 نظر

 

پرچمدار ZenFone 6 ایسوس با دوربین سه گانه فاش شد

تصاویر زنده منتسب به پرچمدار تازه ASUS ZenFone 6 منتشر شده و آن را با دوربین سه گانه اصلی به نمایش گذاشته است. این گوشی احتمالا تا پایان ماه فوریه با طراحی مدرن در رنگ گرادیان معرفی خواهد شد.

اولین روزهای ماه فوریه عمدتا شاهد انتشار خبرها و گزارش‌هایی از پرچمداران تازه سامسونگ به نام گلکسی اس 10 بودیم اما حالا تصویر زنده منتسب به پرچمدار معرفی نشده ایسوس به نام ZenFone 6 یا ZenFone 6Z منتشر شده است. این کمپانی سال گذشته توانست با معرفی و عرضه گوشی‌های توانمندی مانند ZenFone Max Pro M1 و ZenFone 5Z بازار آسیا و مخصوصا هند را به چنگ آورد.

دو تصویر زنده از ZenFone 6 منتشر شده است که اولی آن را در رنگ گرادیان و دوربین اصلی با لنزهای سه گانه نمایش می‌دهد و در دومین تصویر هم شاهد گوشی هوشمندی با طراحی کمی متفاوت‌تر هستیم که در کناره‌های بدنه خمیده طراحی شده و به رنگ خاکستری تیره توسعه یافته است. هیچکدام از این تصاویر زنده متاسفانه نمای پنل جلوی ZenFone 6 را نشان نمی‌دهند. اما اگر کمی بادقت بیشتر به آن‌ها نگاه کنید، می‌توانید در جعبه متعلق به ZenFone 6 نمای پنل جلو را با حسگر فیزیکی اثرانگشت در حاشیه پایین ببینید.

شایعه‌های گذشته درباره ZenFone 6 به طراحی ناچ نامتقارن در بالای پنل جلو و سمت راست اشاره کرده بودند. این همه اطلاعاتی است که در حال حاضر از ZenFone 6 در دست داریم. سال گذشته پرچمدار ایسوس در ماه فوریه معرفی شد و ممکن است که امسال هم شاهد تکرار این اتفاق باشیم.

با توجه به گزارش‌های اخیر پیش بینی می‌شود که ZenFone 6 پنل نمایش 6 اینچی با نسبت تصویر 16:9 داشته باشد و از پردازنده سطح بالا و پرچمدار قدرت بگیرد. امیدواریم در هفته‌های آینده خبرهای بیشتری از این گوشی منتشر شود.

   22 بهمن 1397
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری