تست همراه اول

سرویس خبر
14 دی 1397 ساعت 10:10
9 نظر

 

برترین گوشی‌های ماه دسامبر از نگاه AnTuTu

ابزار AnTuTu هر ماه فهرستی از برترین گوشی‌های هوشمند اندرویدی را براساس عملکرد کلی منتشر می‌کند. گوشی گیمینگ Nubia Red Magic Mars توانسته است بهترین گوشی هوشمند ماه دسامبر شود.

چند روز پیش سال 2018 در حالی به پایان رسید که برخی از کمپانی‌ها تازه‌ترین محصولات خود را در اخرین روزهای ماه دسامبر رونمایی کردند. ابزار بنچمارک AnTuTu هم طبق معمول فهرستی از 10 گوشی برتر ماه گذشته منتشر کرده و بهترین دستگاه‌ها را از نظر عملکرد مشخص کرده است.


 

براساس اطلاعات این ابزار بنچمارک محبوب، گوشی Nubia Red Magic Mars توانسته است با کسب امتیاز جالب توجه 320464 رتبه اول را کسب کند و در صدر قرار گیرد. حتی پرچمدار سطح بالای Mate 20 هوآوی هم نتوانسته گوشی گیمینگ مذکور را با آن پردازنده کوالکام اسنپ‌دراگون 845 شکست دهد و در این بنچمارک به امتیاز 309130 دست یافته است. رتبه سوم در این فهرست ده گانه به Honor V20 اختصاص یافته که اخیرا معرفی شده است. این گوشی سطح بالا از پردازنده kirin 980 هوآوی قدرت می‌گیرد.


 

درواقع هر شش رتبه پس از گوشی گیمینگ نوبیا به گوشی‌های کمپانی هوآوی تعلق گرفته است. Mate 20X در رتبه چهارم، Mate 20 Pro رتبه پنجم و Honor Magic در رتبه ششم دیده می‌شوند. در آخر گوشی گیمینگ Black Shark Helo پس از این موارد رتبه هفتم را کسب کرده است.

این جدول و فهرست ده گانه احتمالا تا زمانی که یک گوشی مجهز به اسنپ‌دراگون 855 مورد آزمون قرار گیرد همچنان اینگونه باقی خواهد ماند. پیش بینی می‌شود که ماه آینده شاهد تغییرات اساسی در ترتیب این جدول مهم باشیم چراکه پرچمداران تازه‌ای روانه بازار خواهند شد.  14 دی 1397
9 نظر
4.20
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری