جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
9 دی 1397 ساعت 16:40
9 نظر

 

اولین مورد انفجار آیفون XS Max در ایالت اوهایو آمریکا گزارش شد

یکی از ساکنین ایالت اوهایو آمریکا به تازگی اعلام کرده که آیفون XS Max در جیبش شلوارش منفجر شده است. او که از این حادثه جان سالم به در برده حالا به دنبال این است که از شرکت اپل شکایت کند.

بر اساس گزارشات، به نظر می‌رسد یک دستگاه آیفون XS Max در جیب یکی از اهالی ایالت اوهایو آمریکا منفجر شده است. او که از این ماجرا جان سالم به در برده، پس از گفتگو با چند نفر از نمایندگان اپل، حالا می‌خواهد این اتفاق را رسانه‌ای کند.

جاش هیلارد مدعی است آیفون XS Max او در جیب شلوارش قرار داشته اما دستگاه ناگهان به شدت داغ شده و دودهای سبز و زرد از آن بیرون می‌زند.

با توجه به این که آقای هیلارد در محل کارش حاضر بوده و نمی‌توانسته شلوار خود را در مقابل همکارانش دربیاورد، وی بلافاصله اتاق را ترک می‌کند تا محل خلوت‌تری پیدا کند.

تا زمانی که او به اتاق دوم می‌رسد دستگاه کاملا آتش گرفته و می‌ترکد، اما خوشبختانه خیلی زود خاموش می‌شود. البته آقای هیلارد می‌گوید از زمانی که متوجه آتش شده و سعی کرده شلوار را از پای خود دربیاورد و آیفون را از جیب آن خارج کند، دود زیادی استنشاق کرده است.

او پس از این ماجرا ابتدا با بخش خدمات مشتریان و متخصصان دپارتمان ایمنی شرکت اپل صحبت می‌کند اما به نتیجه‌ای نمی‌رسد و حالا می‌خواهد به خاطر صدمات فیزیکی و روحی ناشی از این حادثه از شرکت اپل شکایت کند. ظاهرا تنها پیشنهاد مسئولان اپل اهدای یک آیفون جدید به آقای هیلارد بوده است، ولی به نظر او این پیشنهاد با توجه به اتفاقی که برایش افتاده به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

طبیعتا تا زمانی که اپل جوانب مختلف این حادثه را به دقت بررسی نکند، نمی‌توان گفت که چه چیزی باعث به وجود آمدن این انفجار شده است. اگرچه این اولین باری است که آیفون XS یا XS Max به صورت اتفاقی آتش می‌گیرند، ولی قبلا هم شاهد اتفاقی مشابهی برای آیفون X بودیم.

تاکنون دستگاه‌های بسیاری از شرکت‌های مختلف با چنین حوادثی مواجه شده‌اند. هنوز هیچ‌کس فراموش نکرده که باتری گلکسی نوت ۷ چه فاجعه‌ای رقم زد، اما حالا پرسش این است که آیا چنین اتفاقی می‌تواند برای آیفون‌ها هم رخ دهد؟  9 دی 1397
9 نظر
5.00
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری