سرویس خبر
26 آبان 1397 ساعت 14:10
2 نظر

 

میت 20 برترین پرچمدار 2018 از نظر دوام باتری است

پرچمداران میت 20 هوآوی اخیرا رسما معرفی شدند. میت 20 پرچمدار استاندارد این خانواده به شمار می‌رود اما در آزمون دوام باتری توانسته است بیش از سایر رقیبان اندرویدی و همچنین آیفون 10 آر اپل دوام بیاورد.

پرچمدار میت 20 هوآوی که پرچمدار استاندارد و سطح پایین‌تری نسبت به میت 20 پرو به شمار می‌رود، ظاهرا کمتر از آنچه سزاوارش است به آن پرداخته شده. این گوشی نه تنها اولین گوشی هوشمند اندرویدی مجهز به اولین پردازنده موبایلی 7 نانومتری است بلکه یکی از پرسرعت‌ترین گوشی‌های هوشمند در میان رقیبان موجود در بازار هم به شمار می‌رود. این گوشی همچنین از باتری بزرگ 4000 میلی آمپر ساعتی قدرت می‌گیرد و به پنل نمایش بهینه LCD هم مجهز شده است.

اما این گوشی با توجه به این امکانات جالب توجه چگونه عمل می‌کند؟

در یک کلام کاملا تأیرگذار! پرچمدار میت 20 در زمینه عمر و دوام باتری بیشترین امتیاز را در میان همه گوشی‌های اندرویدی از زمان عرضه این محصولات تا به حال داشته است.

میت 20 در آزمون دوام باتری 14 ساعت و 26 دقیقه دوام آورده و یک سر و گردن از این رقابت چشمگیر بالاتر ایستاده است. به جدول زیر نگاه کنید و تفاوت دوام باتری میت 20 را با سایر پرچمداران ببینید.

تنها گوشی هوشمند که فقط کمی نزدیک به باتری میت 20 ظاهرا شده آیفون 10 آر اپل است. این گوشی 11 ساعت دوام آورده و همچنان در رقابت از میت 20 عقب مانده است اما در مقابل سایر پرچمداران رقیب قدرتمندتری به نظر می‌رسد.

میت 20 در زندگی واقعی و در صورت استفاده معمول دو روز دوام می‌آورد در حالی که سایر گوشی‌های امسال در مقایسه با آن و در بهترین شرایط تقریبا یک روز را دوام می‌آورند.

وقتی پای مدت زمان لازم برای شارژ باتری به میان می‌آید هم میت 20 با شارژر سریع پیش فرضش و برخلاف باتری بسیار بزرگش قادر است ظرف مدت تنها یک ساعت و 40 دقیقه از 0 تا 100 درصد شارژ شود. البته شارژ کامل میت 20 پرو سریع‌تر است و در مدت کمتری تکمیل می‌شود اما همچنان میت 20 در این زمینه قدرتمند ظاهر می‌شود.

   26 آبان 1397
2 نظر
4.17
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری