تست همراه اول

سرویس خبر
11 شهریور 1397 ساعت 11:00
0 نظر

 

زمان آغاز تولید نسل آینده شورولت کوروت فاش شد

بسیاری از علاقه‌مندان به صنعت خودرو منتظر معرفی نسل جدید شورلت کوروت هستند. شایعه‌ای جدید تاریخ تولید نسخه موتور وسط این خودرو را فاش کرده است.

دوباره شاهد انتشار شایعات در رابطه با نسخه موتور وسط شورلت کوروت در اینترنت هستیم. در حالی که اطلاعات زیادی از این خودرو در فضای مجازی منتشر شده ‌و همچنین تصاویر نسخه آزمایشی آن به اینترنت راه پیدا کرده، جنرال موتورز وجود این خودرو را تکذیب می‌کند. در صورتی که شایعه جدید در رابطه با این محصول صحت داشته باشد، تاریخ شروع تولید نسخه موتور وسط شورلت کوروت در اختیار ما قرار می‌گیرد. 

بر اساس گزارشی که به تازگی از سوی Auto Forecasts Solutions در فضای مجازی منتشر شده، تولید نسل آینده شورولت کوروت C8 از ماه سپتامبر سال آینده میلادی آغاز می‌شود. گزارش‌ها در گذشته به این موضوع اشاره کرده بودند که تولید کوروت C8 در سال 2019 شروع می‌شود و به عنوان مدل 2020 در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. انتظار می‌رود رونمایی از نسل جدید کوروت زودتر از عرضه آن به بازار انجام شود. برخی از شایعات به معرفی این خودرو در اوایل سال آینده میلادی در نمایشگاه خودروی دیترویت اشاره می‌کنند. 

در گزارش Auto Forecasts Solutions به این موضوع اشاره شده که تولید شورولت کوروت C7 در ماه آگوست 2019 متوقف می‌شود. علت این توقف تولید، ایجاد آمادگی در مشتریان برای خرید نسل آینده این خودرو است. در حال حاضر این موضوع مشخص نشده که جنرال موتورز در زمان عرضه نسل جدید شورولت کوروت، نسخه کنونی آن را به فروش می‌رساند و یا اینکه دیگر این خودرو را به بازار عرضه نمی‌کند. به لطف سرمایه‌گذاری زیادی که شرکت جنرال موتورز بر روی کارخانه خود در کنتاکی انجام داده است، این کارخانه قادر به تولید نسخه کنونی و نسل آینده شورولت کوروت به صورت همزمان است.

شرکت جنرال موتورز به تازگی نام تجاری Zora را به ثبت رسانده است. انتظار می‌رود شورولت کوروت جدید با این نام شناخته شود. لازم به ذکر است، Zora Arkus-Duntov یک مهندس آمریکایی بلژیکی بوده که بر روی توسعه شورولت کوروت کار کرده است، در همین راستا به این فرد پدر کوروت گفته می‌شود. زمان طولانی تا معرفی نسل آینده این خودرو باقی مانده است با این حال شایعات برخی از مشخصات آن را اعلام کرده‌اند.

به نظر می‌رسد نسخه پایه این خودرو به موتور 8 سیلندر با حجم 4.2 لیتر مجهز می‌شود. این موتور با استفاده از توربوشارژر دوقلو قادر به تولید قدرتی نزدیک به 650 اسب بخار است. گزارش‌ها به این موضوع اشاره می‌کنند که شورولت برای بالاترین نسخه این خودرو از موتور 5.5 لیتری 8 سیلندر استفاده کند. این موتور به همراه توروبوشارژر قادر به تولید 850 اسب بخار قدرت است.  11 شهریور 1397
0 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری