تست همراه اول

سرویس خبر
19 مرداد 1397 ساعت 17:00
0 نظر

 

رسما تأیید شد؛ گوشی Xiaomi POCO در راه است

پس از انتشار تصاویر و خبرهای مختلف درباره یک گوشی شیائومی به نام POCO حالا این سازنده رسما اعلام کرده است که قصد دارد برند مذکور را در هند عرضه کند. هنوز مشخص نیست که برند POCO محدود به بازار هند خواهد بود یا خیر.

در روزهای اخیر بارها شاهد انتشار خبرها و گزارش‌های متعددی درباره یکی از گوشی‌های تازه شیائومی به نام POCOPHONE بودیم. حالا کمپانی شیائومی پس از سکوتی طولانی در حساب رسمی توییتر خود رسما اعلام کرد که قصد دارد از برند تازه خود به نام POCO این بار در هند رونمایی کند. به نظر می‌رسد که POCOPHONE F1 اولین گوشی از برند POCO کمپانی شیائومی باشد و ابتدا وارد بازار هند شود.

حالا که برند POCO و وجود آن رسما از سوی سازنده مورد تأیید قرار گرفته است، احتمالا در آینده شاهد رونمایی مدل‌های متعددی از آن در کشور هند خواهیم بود. از طرفی منتظریم شیائومی در بیانیه‌ای رسمی در این باره شفاف سازی کند و به تشریح هدف خود در ارتباط با رونمایی از برند تازه POCO بپردازد.

هند یکی از مهم‌ترین بازارهای موبایل جهان به شمار می‌رود و میزان فروش گوشی‌های هوشمند در این کشور برای همه سازندگان بین المللی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از طرفی شیائومی هنوز به درستی درباره تصمیم تازه‌اش صحبت نکرده است و نمی‌دانیم آیا برند POCO تنها به کشور هند محدود می‌شود یا در سایر بازارها هم شاهد رونمایی از محصولات آن خواهیم بود.  19 مرداد 1397
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری