تست همراه اول

سرویس خبر
31 تیر 1397 ساعت 18:00
2 نظر

 

مایکروسافت: سرفیس فون تاشو در کار نیست!

پیش از این شایعه شده بود که مایکروسافت یک سرفیس فون تاشو را یا اسم رمز Andromeda در دست توسعه دارد. یکی از مدیران ارشد این کمپانی حالا اعلام کرده است که چنین محصول هوشمندی معرفی نخواهد شد و در برنامه آینده مایکروسافت هم وجود ندارد.

در طی 9 ماه اخیر در حالی که شایعه‌ها و خبرهای متعددی درباره احتمال توسعه  و معرفی یکی سرفیس فون تازه با طراحی تاشو منتشر شدند، تنها گزارش تقریبا رسمی در این باره  فاش شدن یک سند یا ایمیلی درون سازمانی بود. اما این وضعیت حالا با اظهار نظر رسمی مقامات به پایان رسیده است. پانوس پانای، مدیر ارشد سرفیس، چند روز پیش در خلال یک مصاحبه صوتی تکلیف این موضوع را روشن کرد.

بسیاری از کاربران علاقه مند بودند این سرفیس فون مرموز به زودی روانه بازار شود و این خبر تازه می‌تواند برای آن‌ها مأیوس کننده به نظر برسد. مدیر ارشد اجرایی مایکروسافت در مصاحبه اخیر خود درباره مسیر و تصمیمات این کمپانی در آینده اظهار کرد: " سرفیس فون در برنامه آینده ما وجود ندارد". او همچنین اضافه کرد که مسیر آینده کمپانی مایکروسافت دیگر به چنین محصولی وابسته نیست و هیچ اثری از سرفیس فون در محصولات آینده این سازنده ردموندی دیده نمی‌شود.

پانای تأکید کرده است که دستگاه‌های سرفیس آینده با تأکید بر ارتباطات توسعه می‌یابند اما منظور از واژه ارتباطات بسیار وسیع‌تر از آن است که می‌دانیم. به گفته این مدیر ارشد راه و روش برقراری ارتباط افراد در آینده دچار تحول خواهد شد. این خبر تازه با گزارش‌ها و برخی شایعه‌های اخیر که ادعا می‌کردند گوشی‌های تاشوی آینده دارای قابلیت‌های تلفن هم هستند اما دیگر گوشی تلفن به شمار نمی‌روند، در یک راستا قرار دارد.

اگر امیدوار بودید که دستگاه مرموز سرفیس با اسم رمز Andromeda تا سال آینده روانه بازار شود، پانوس پانای حالا همه امیدتان را در هم شکسته است.

   31 تیر 1397
2 نظر
4.60
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری