سرویس خبر
20 تیر 1397 ساعت 13:30
11 نظر

 

هوآوی P9 نیز به‌روزرسانی اندروید اوریو را دریافت می‌کند

مدتی قبل خبرهایی مبنی بر تصمیم هوآوی برای عدم ارائه‌ به روز رسانی اندروید اوریو برای پرچم‌دار دو سال قبل این شرکت، P9 منتشر شده بود، اما به نظر می‌رسد شرکت چینی سرانجام تصمیم گرفت به روز رسانی مورد نظر را برای این گوشی و بسیاری از محصولات دیگر خود عرضه نماید که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

ماه گذشته بود که ایمیلی به بخش پشتیبانی هوآوی در بریتانیا ارسال شد با این مضمون که پرچم‌دار سال ۲۰۱۶ این شرکت، هوآوی P9، به دلیل محدودیت‌های سخت افزاری امکان دریافت به روز رسانی اندروید اوریو را نخواهد داشت. اما به نظر می‌رسد این خبر ناشی از یک اشتباه بوده است و شرکت چینی اعلام کرده است که به روز رسانی مذکور را برای پرچم‌دار قدیمی خود نیز ارائه می‌کند.

به‌روزرسانی نرم افزاری جدید با عرضه‌ی نسخه‌ی جدید رابط کاربری EMUI 8.0 همراه خواهد بود که ویژگی‌های مختلفی مانند شیوه‌ی جدید نمایش نوتیفیکیشن‌ها و قابلیت تصویر در تصویر را به این گوشی می‌آورد. همچنین، رابط کاربری جدید تغییرات تازه‌ای به خود دیده است که آن را به اندروید خالص نزدیک‌تر می‌کند؛ اما هنوز هم ظاهر بسیار متفاوتی با اندروید خالص دارد.

طبق ادعای هوآوی، این به روز رسانی از روز گذشته در کشور چین آغاز شده است و احتمالا در آینده‌آی نزدیک شاهد عرضه‌ی جهانی آن خواهیم بود. علاوه بر P9، این شرکت اندروید اوریو ۸.۰ را برای پرچم‌داران P9 Plus و هوآوی Mate 8 نیز ارائه خواهد کرد. همچنین به روز رسانی جدید، تعداد زیادی از خانواده‌ی آنر را نیز در بر می‌گیرد که شامل آنر 8، آنر V8، آنر Note 8 و آنر Play 6X خواهد بود.  20 تیر 1397
11 نظر
5.00
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری