تست همراه اول

سرویس خبر
25 اردیبهشت 1397 ساعت 16:00
14 نظر

 

رزولوشن نمایشگر Galaxy S10 بالاتر از ۶۰۰ پیکسل بر اینچ خواهد بود

سال گذشته اپل در دهمین سال معرفی برند آیفون، از یک محصول جدید پرده برداشت که الهام بخش بسیاری از گوشی‌های بازار است. حال نگاه‌ها به سمت سامسونگ خیره شده تا ببینیم آیا این کمپانی کره‌ای هم برای ارائه یک محصول متفاوت در دهمین سال تولد برند گلکسی S، برنامه خاصی دارد.

دهمین نسل از پرچم‌داران سری گلکسی اس سامسونگ،‌ در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. احتمالا این نسل نیز مانند سری گلکسی اس ۹ و اس ۸، در دو نسخه معمولی و پلاس معرفی خواهد شد.

با توجه به توییتی که از سوی Ice Universe منتشر شده است، پرچم‌دار سال ۲۰۱۹ کره‌ای‌ها به صفحه نمایشی مجهز خواهد بود که از تراکم پیکسلی بالاتر از ۶۰۰ پیکسل در هر اینچ برخوردار است. در حال حاضر، گلکسی اس ۹ تراکم ۵۷۰ پیکسل در هر اینچ را ارائه می‌کند. بنابراین، افزایش تراکم پیکسلی در نسل جدید به این معنی است که ابعاد نمایش‌گر گلکسی اس ۱۰ از اس ۹ کوچک‌تر خواهد شد و یا رزولوشن نمایش‌گر افزایش می‌یابد.

اگر از اهمیت تراکم پیکسلی در نمایش‌گرها اطلاع ندارید، باید بدانید که افزایش تراکم پیکسلی باعث می‌شود تا تصاویر با وضوح بیشتری نمایش داده شوند. به همین دلیل است که صفحه نمایش ساعت‌های هوشمند، با وجود رزولوشن ۳۲۰ × ۳۲۰ پیکسلی، تصاویر را با وضوح نسبتا بالا نمایش می‌دهند.

تا به حال خبری درباره‌ی رزولوشن صفحه نمایش گلکسی اس ۱۰ منتشر نشده است، اما اگر سامسونگ قصد ارتقا رزولوشن را داشته باشد، منطقی است که از رزولوشن 4K استفاده کند. پیش از این نیز سونی در برخی پرچم‌داران خود، مانند اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم، از این میزان استفاده کرده بود. در نتیجه، اگر کره‌ای‌ها در پرچم‌دار بعدی خود از نمایش‌گر 4K استفاده کنند، نوآوری و شگفتی خاصی در دنیای گوشی‌های هوشمند ایجاد نکرده‌اند.  25 اردیبهشت 1397
14 نظر
4.75
  4 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری