تست همراه اول

سرویس خبر
5 اردیبهشت 1397 ساعت 17:15
0 نظر

 

مدیر ارشد سامسونگ در اپل

بزرگترین سازنده تلفن همراه کره‌جنوبی معاون مدیر‌عاملش را در خانه به نفع سرسخت‌ترین رقیب جهانی‌ خود از دست داد.

اپل برای کسب و کار خود، رهبری جدید در کره‌ جنوبی، خانه بزرگترین رقیبش یعنی سامسونگ انتخاب کرده و جالب آنکه رهبر جدید از مدیران ارشد همان کمپانی رقیب است.

براندون یون، معاون سابق سامسونگ، در حساب لینکدین خود اعلام کرد که در ماه جاری شرکت فعلی‌اش را به قصد پیوستن به اپل ترک می‌کند. طبق حساب لینکدین وی‌، مسئولیت او در سامسونگ مدیریت راهبردهای دیجیتال بوده است و در سمت جدید پست مدیرکل را بر عهده خواهد‌ داشت. این بلومبرگ بود که پیش از دیگران به این اتفاق پی برد.

یون که بالغ بر یک دهه در مایکروسافت نیز فعالیت کرده‌است، شغل جدید خود را تقریبا همزمان با افتتاح اولین فروشگاه اپل در کره در ژانویه تحویل می‌گیرد. از چالش‌های روبروی او و شرکتش، رقابت نفس‌‌گیر بر سر بازار داخلی (۱۷درصد سهم اپل در برابر سهم بیش از ۵۰ درصدی سامسونگ) است. همچنین پرونده‌های حقوقی و نیز تحقیقاتی در مورد کند کردن عمدی مدل‌های قدیمی آیفون جهت رفع مشکل باتری از دیگر چالش‌های اپل است.

سامسونگ از اظهار‌نظر در خصوص حرکت یون خودداری کرده و اپل نیز به درخواست CNET برای اظهار نظر در این باره واکنشی سریع نشان نداده است.  5 اردیبهشت 1397
0 نظر
2.50
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری