تست همراه اول

سرویس خبر
12 فروردین 1397 ساعت 13:25
4 نظر

 

نظرخواهی ال‌جی از کاربران پیرامون بریدگی نمایشگر پرچم‌دار جدیدش

شرکت ال‌جی پیرامون گوشی‌های هوشمند با بریدگی در بالای نمایشگر نظرخواهی کرده است؛ به‌نظر می‌رسد LG G7 با چنین طراحی عرضه خواهد شد.

شرکت ال‌جی، گوشی پرچم‌دار جدیدش را با نام تجاری LG G7 توسعه می‌دهد و براساس اطلاعاتی که در اختیار داریم، این مدل در بالای صفحه‌نمایش خود بریدگی خواهد داشت. همین موضوع باعث شده است تا شرکت ال‌جی از کاربران برای طراحی پرچم‌دار جدیدش نظر خواهی کند و نظر آن‌ها را پیرامون افزودن Notch به گوشی‌های جدیدش جویا شود.

کاربران نیز در پاسخ به ال‌جی، نظرات خود را برای عرضه‌ گوشی‌های هوشمند با بریدگی در بالای نمایشگر مطرح کرده‌اند و ال‌جی نیز تا حد ممکن به پاسخ‌های کاربران پاسخ داده است. از این رو گمان می‌رود که LG G7 با بریدگی در بالای صفحه‌نمایش عرضه شود؛ ضمن اینکه قابلیتی برای مخفی کردن بریدگی بالای صفحه‌نمایش درنظر گرفته شود.

همان‌طور که می‌دانید، مدتی پیش گوشی LG G7 در نمایشگاه MWC 2018 به نمایش گذاشته شده بود؛ با توجه به اطلاعاتی که در اختیار داریم، بریدگی بالای صفحه‌نمایش گوشی جدید ال‌جی قابل مخفی شدن است و می‌توان با نمایش رنگ مشکی، آن‌را پوشاند. به عبارت بهتر در دو طرف بریدگی، رنگ مشکی نمایش داده خواهد شد و هیچ بخشی از رابط‌کاربری در فضای خالی اطراف بریدگی نمایش داده نمی‌شود. شرکت Huawei نیز که اخیراً گوشی‌ P20 و P20 Pro را با بریدگی در بالای نمایشگر معرفی کرده است، چنین قابلیتی را برای کاربران ارائه می‌دهد؛ می‌توانید بریدگی را از طریق تنظیمات نرم‌افزار پیش‌فرض، مخفی کنید!

لازم به‌ذکر است که اقدام ال‌جی برای نظرخواهی پیرامون Notch پرچم‌دار جدیدش، لزوماً به معنای تأیید عرضه G7 با چنین طراحی نیست اما به شایعات پیرامون آن دامن خواهد زد. صرف‌نظر از این موضوع، عرضه گوشی‌های هوشمند با بریدگی در بالای نمایشگر به یک روند مرسوم تبدیل شده است و بسیاری از شرکت‌های مختلف در حال آماده‌سازی پرچم‌داران خود با چنین طراحی هستند. به عنوان مثال، اخیراً شرکت OnePlus تأیید کرده است که OnePlus 6 با بریدگی در بالای نمایشگر عرضه خواهد شد.  12 فروردین 1397
4 نظر
3.83
  6 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری