تست همراه اول

سرویس خبر
28 اسفند 1396 ساعت 13:45
7 نظر

 

فعلا فقط یک گوشی با تکنولوژی شارژ سریع نسخه 4.0 و +4.0 کوالکام سازگار است!

تازه‌ترین نسخه شارژ سریع کوالکام 4.0 و +4.0 به شمار می‌رود. در حال حاضر بسیاری از گوشی‌های پرچمدار از نسخه‌های قبلی این تکنولوژی بهره می‌برند و تنها دو گوشی نه چندان رایج به نسخه‌های تازه مجهز شده‌اند.

همه گوشی‌های سطح بالا و پرچمداری که با پردازنده کوالکام معرفی شده‌اند، از ویژگی شارژ سریع بهره می‌برند. کمپانی کوالکام سال‌ها برای توسعه و پیشرفت این تکنولوژی نوین تلاش کرده است و حالا همه گوشی‌های تازه‌ای که به جدیدترین پردازنده‌های کوالکام مجهز می‌شوند، از تکنولوژی شارژ سریع نسخه 4.0 یا +4.0  این سازنده پشتیبانی می‌کنند.

اغلب کاربران حالا مایل هستند گوشی هوشمندی تهیه کنند که حتما از تکنولوژی شارژ سریع هم پشتیبانی کند. کمپانی کوالکام برای تسهیل این امر فهرستی تدوین کرده و نام همه دستگاه‌های سازگار با تکنولوژی شارژ سریع نسخه 4.0 و +4.0 خود را در آن درج کرده است. البته این فهرست بسیار کوتاه است و اگر انتظار دارید اسامی متعددی را در آن مشاهده کنید، احتمالا با دیدنش ناامید خواهید شد.

تنها یک گوشی در این فهرست وجود دارد که کوالکام رسما تأیید کرده کاملا با تکنولوژی شارژ سریع 4.0 و +4.0 سازگار است. این گوشی Razer Phone نام دارد که احتمالا بسیاری از شما خوانندگان آن را می‌شناسید و می‌دانید گوشی چندان محبوب یا پرطرفداری نیست.

البته اسامی دیگری هم قطعا تا اواخر سال 2018 به این فهرست کوتاه و مهم افزوده می‌شوند. G7 ال جی یکی از همین گوشی‌هاست که انتظار می‌رود از شارژ سریع نسخه 4.0 پشتیبانی کند. همچنین به نظر می‌رسد کوالکام فراموش کرده است نام ZTE Nubia Z17 را علی رغم پشتیبانی‌اش از تازه‌ترین تکنولوژی شارژ سریع در این فهرست درج کند.  28 اسفند 1396
7 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری