تست همراه اول

سرویس خبر
26 اسفند 1396 ساعت 15:25
5 نظر

 

انتشار اندروید 8.0 اوریو برای P10 و P10 Plus هوآوی

کمپانی هوآوی در آستانه رونمایی از سه گانه P20 و پس از مدت‌ها اجرای برنامه بتا سرانجام نسخه نهایی اندروید 8.0 اوریو را برای P10 و P10 Plus منتشر کرد.

هوآوی سرانجام به روزرسانی نرم افزاری اندروید 8.0 اوریو را برای پرچمداران P10 و P10 Plus خود منتشر و خبر آن‌ را در حساب کاربری رسمی خود در فیسبوک تأیید کرد. مدتها بود که کاربران گوشی‌های مذکور در انتظار دریافت اندروید اوریو بودند و کمپانی هوآوی هم انتشار آن را در قالب یک ویدیو به تأیید رساند. این ویدیو ابتدا توسط هوآوی فیلیپین منتشر شده است اما انتظار می‌رود که انتشار به روزرسانی نسخه اوریو در سایر بازارها هم به تدریج انجام شود.

به روزرسانی نرم افزاری تازه اندروید اوریو نسخه 8.0 برای گوشی‌های P10 و P10 Plus هوآوی به همراه رابط کاربری اختصاصی EMUI 8.0 و از طریق ارتباط بی سیم منتشر می‌شود؛ بدین ترتیب به محض در دسترس قرار گرفتنش نوتیفیکیشن دریافت خواهید کرد. همان‌طور که می‌دانید، کمپانی هوآوی برنامه انتشار نسخه‌های بتای اندروید 8.0 اوریو را برای گوشی‌های مذکور به مدت طولانی به اجرا درآورد و مهم‌ترین فرم ور آن هم در ماه ژانویه منتشر شد. اگر تا چند روز آینده نوتیفیکیشن دریافت اندروید 8.0 اوریو روی گوشی‌تان به نمایش درنیامد، می‌توانید آن را در تنظیمات داخلی دستگاه پیگیری کنید.

برای این کار کافیست وارد System Updates شوید و بررسی کنید که آیا نسخه نرم افزاری تازه‌ای برای گوشی‌تان منتشر شده است یا خیر. در هنگام نصب نرم افزار بهتر است میزان شارژ باتری گوشی بیش از 30% باشد تا با مشکل خاموش شدن دستگاه در حین ارتقا مواجه نشوید. لاگ تغییرات مربوط به ارتقای P10 و P10 Plus هنوز منتشر نشده است و به درستی نمی‌دانیم چه ویژگی‌هایی به صورت نهایی به آن‌ها افزوده شده‌اند یا تغییر یافته‌اند.

   26 اسفند 1396
5 نظر
1.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری