تست همراه اول

سرویس خبر
20 اسفند 1396 ساعت 16:48
37 نظر

 

فروشگاه و نمایندگی رسمی تکنو در مجتمع علاالدین افتتاح شد

برند تکنو که مدتی است به صورت رسمی وارد ایران شده، موفق شده بخش خوبی از بازار گوشی‌های میان‌رده‌ها و ارزان قیمت را به خود اختصاص دهد. حالا نوبت به افتتاح فروشگاه رسمی این کمپانی در تهران و در مجتمع علاالدین رسیده است.

عصر امروز این فروشگاه با حضور مدیران تکنو و مدیران یاس افتتاح شد. این فروشگاه که در طبقه همکف مجتمع علاالدین تهران واقع شده است،‌ تمامی محصولات تکنو را جهت فروش و تست قرار داده است و علاقه‌مندان به این برند و همچنین گوشی‌های ارزان‌قیمت و مقرون به صرفه می‌توانند به این فروشگاه مراجعه کنند. 

آلوین لیو، مدیر ایران برند تکنو در مصاحبه با جی‌اس‌ام افزود: 

برند تکنو هم در بخش گوشی‌های ارزان قیمت و هم در بخش گوشی‌های میان‌رده و همچنین پرچمدار در ایران نمایندگانی دارد که می‌تواند مورد توجه مخاطبین و کاربران قرار بگیرد و ما سعی داریم بخشی از بازار را به خود اختصاص دهیم. وی همچنین هدف خود از راه‌اندازی برندشاپ در ایران، اهمیت به مشتریان ایرانی دانست و گفت برای ما بسیار مهم است که تکنو حضوری طولانی مدت در ایران داشته باشد.

صفار، مدیرعامل یاس که به عنوان عرضه‌کننده رسمی تکنو در ایران انتخاب شده است، گفت: برند تکنو،‌ گوشی‌های بسیار خوبی برای عرضه در ایران انتخاب کرده است و ما ۶ ماه این گوشی را بررسی کردیم که کمترین آمار خرابی و تعمیرات را داشته است و از این همکاری با این برند رضایت کامل داریم. ضمنا تلاش ما این است که سهم تکنو در ایران افزایش پیدا کند. 

شما می‌توانید گوشی‌های تکنو در بازار ایران را در صفحه برند تکنو در جی‌اس‌ام مشاهده کنید.   20 اسفند 1396
37 نظر
3.70
  20 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری