تست همراه اول

سرویس خبر
8 بهمن 1396 ساعت 18:40
2 نظر

رپورتاژ آگهی

پیشنهاد ما؛ چگونگی تهیه تضمینی بهترین نرخ های بلیط هواپیما و قطار

با ورود قطار به چرخه حمل و نقل، سفرهای زمینی بیش از پیش امن تر، مقرون به صرفه تر و ایمن تر شده اند. این امر به ویژه برای آنها که سفرهای تحصیلی و یا کاری را به صورت روزانه تجربه می کنند، مشهود تر است. دلیل آن هم دامنه انتخاب وسیعی است که مسافران پیش روی خود می بینند؛ از کارگزاران ریلی مختلف گرفته تا قطارهای متنوع. با این همه در دنیای آسان سفر با قطارها، آنچه که ممکن است خاطر مسافران را آزرده کند، این مسئله است: چگونگی خرید بلیط قطار!

تردیدی نیست که در دنیای سریع امروز، وقت ارزش بیشتری پیدا کرده است. در نتیجه خرید حضوری بلیت قطار هم اندکی منسوخ به نظر می رسد. در مقابل، خرید اینترنتی بلیط قطار با سرعت، سهولت و سادگی که به مسافران عرضه کرده، بیش از پیش پای خود را به دنیای آنها گشوده است. به این مجموعه ارزشمند از امکانات، امکان خرید 24 ساعته از سامانه های اینترنتی را هم اضافه کنید. امکانی که بیش از همه چیز، بر اراده و خواست مسافر متمرکز بوده و مرزهای زمان و مکان را در می نوردد.

سامانه جامع خرید اینترنتی بلیط قطار و بلیط هواپیما قاصدک 24

اگر به دنبال یک سامانه معتبر و جامع برای خرید بلیط ارزان هواپیما، خرید بلیط قطار و نیز بیمه مسافرتی می گردید، سامانه جامع خرید بلیط قاصدک 24 بهترین انتخاب است. دلیل بهترین بودن ما این است: شرکت های هوایی بزرگ ایران مانند ماهان و ایران ایر و نیز کارگزاران ریلی معتبر کشور چون رجا و فدک، با این سامانه همکاری می کنند تا بلیت مستقیم هواپیما و قطار، در اختیار شما قرار گیرد. تنها با مراجعه به سایت این مجموعه به آدرس www.ghasedak24.com ، لیست کاملی از بلیط های هواپیما چه از نوع بلیط چارتر یا بلیط سیستمی و نیز بلیط قطار در اختیار شما قرار می گیرد. با مقایسه این مجموعه با سایر بلیط ها می توانید از مناسب و مقرون به صرفه بودن خرید خود اطمینان داشته باشید. 
خرید بلیط قطار از قاصدک 24 چگونه ممکن است؟ پاسخ ساده است. اطلاعات شخصی، یک کارت بانکی متصل به شبکه شتاب با رمز دوم همراه داشته باشید. حالا تنها کافیست به سایت وارد شده و فیلدهای مبدأ، مقصد و تاریخ سفر را پر کنید. در مرحله بعدی، از میان سه گزینه"مسافرین عادی"، "ویژه برادران" و یا "ویژه خواهران" یکی را انتخاب کنید. خرید شما انجام شده است. این را هم بدانید که این بخش از سایت، دقیقا مطابق با سیستم سراسری رزرو بلیط قطار و جهت رفاه حال مسافر و برنامه ریزی برای سفرهای کاری و خانوادگی طراحی شده و به مسافر امکان بررسی ظرفیت قطار را برای بخش مورد نظر خود می دهد. 
خبر خوب این است که فهرستی که پس از جستجو پیش روی شما گشوده می شود، لیستی بسیار کامل از بلیط های قطار موجود در مسیر انتخابی شماست. البته شما این امکان را دارید که این لیست را در صورت نیاز با استفاده از فیلترهای موجود در سیستم از بُعد بازه زمانی، قیمت و شرکت های حمل و نقل ریلی محدود کرده و در کوتاه ترین زمان، به بلیط قطار مورد نظر خود دست یابید.

خرید بلیط هواپیما و خرید بلیط قطار

بدون شک یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت بلیط هواپیما و قطار، نوع قطار یا هواپیما و امکانات موجود در آن است. به همین دلیل است که در قاصدک 24، سهولت و سرعت دسترسی مسافران را اولویت خود قرار داده است. از این رو در سامانه جامع خرید اینترنتی بلیط قطار و هواپیما قاصدک 24، شما با مجموعه کاملی از بلیط های قطار از لوکس، درجه یک، درجه دو و سالنی با نرخ های متفاوت رو به رو هستید و تردیدی نیست که رضایت کاربران مرهون این دامنه وسیع از انتخاب ها است. 
حتما می دانید که قیمت بلیط قطار در یک مسیر خاص با توجه به کارگزاران ریلی ارائه دهنده آن مانند رجا، فدک و سفیر و درجه قطار(یک، دو، سه) و امکانات آن متفاوت است. اما این تنوع و گستردگی مانعی برای کیفیت خدمات قاصدک 24 نیست. به نحوی که شما پس از بررسی و مقایسه تمامی این موارد، قادر به رزرو بلیط قطار خود بوده و پس از تأیید کارشناسان فروش این سامانه، بلیط قطار مورد نظر خود را در ایمیلتان دریافت خواهید کرد. 
در پایان باید افزود که سامانه جامع خرید بلیط قاصدک 24، خدمات خود را در زمینه سفر با هواپیما، سفر با قطار و نیز خرید بیمه مسافرتی گسترش داده است. این یعنی مسافران قادر به انتخاب یک بسته مسافرتی کامل از خرید بلیط تا خرید بیمه مسافرتی بر روی سایت ما هستند.   8 بهمن 1396
2 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری