تست همراه اول

سرویس خبر
9 دی 1396 ساعت 17:20
3 نظر

 

گوشی مقاوم Galaxy X سامسونگ در CES 2018 معرفی خواهد شد

براساس یک گزارش جدید، سامسونگ درنظر دارد تا گوشی Galaxy X را در کنفرانس خبری خود در نمایشگاه CES 2018 لاس وگاس، معرفی نماید. این گوشی، احتمالاً جان‏‏‌سخت بوده و در ابتدا، در کره جنوبی عرضه خواهد شد.

به‌نظر می‌رسد گوشی افسانه‌ای Galaxy X سامسونگ که مدت‌هاست شایعاتی از آن منتشر می‎شود، در نمایشگاه CES 2018 در لاس وگاس معرفی خواهد شد؛ بنر رسمی فاش شده، صحت این ادعا را تأیید می‌کند. باید اشاره کرد که نمایشگاه CES 2018 از 7 ژانویه تا 12 ژانویه برگزار می‏‌شود.

در رابطه با گوشی Galaxy X، باید گفت که هنوز مشخصات یا قابلیت‎های نهایی آن فاش نشده است. در حال‏حاضر، مشخص نیست که گوشی جدید سامسونگ در چه بازارهایی عرضه خواهد شد؛ هرچند، گزارش‌های اولیه حاکی از عرضه‌ی اولیه Galaxy X در کره جنوبی است.

شایعات پیشین نیز به معرفی Galaxy X در اوایل سال 2018 اشاره داشته است؛ البته انتظار می‎رفت این مدل در سه ماهه سوم 2017 معرفی شود اما شرکت سازنده، عرضه گوشی جدیدش را به تعویق انداخت. سامسونگ نام تجاری Galaxy X را در اوایل سال جاری میلادی به ثبت رسانده بود؛ این دستگاه، حتی تأییدیه وای‌‌فای و بلوتوث نیز دریافت کرده است. در ابتدا گمان می‌رفت که گوشی تاشوی Galaxy X با شماره مدل SM-G888N0 عرضه خواهد شد اما سامسونگ در یک بیانیه رسمی، اعلام کرده است که شماره مدل مذکور به یک گوشی مقاوم و جان‌سخت اشاره می‏‌کند که برای افراد حرفه‌‏ای طراحی شده است.

علاوه‌بر معرفی احتمالی گوشی Galaxy X، انتظار می‌‏رود سامسونگ دو گوشی میان‌رده جدید خود از سری Galaxy A را ارائه دهد؛ Galaxy A8 2018 و Galaxy A8 Plus 2018 با مدل 2017 گوشی‌های Galaxy A5 و Galaxy A7 جایگزین خواهند شد. هر دو مدل در ابتدای ماه ژانویه به صورت رسمی عرضه می‌شوند.   9 دی 1396
3 نظر
3.67
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری