جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
9 شهریور 1396 ساعت 17:30
26 نظر

 

نمونه تصاویر گرفته شده با دوربین LG V30؛ دستپخت جدید ال‌جی

در جریان نمایشگاه IFA 2017، ال‌جی از دومین پرچمدار سال 2017 خود رونمایی کرد. ما هم نگاهی به دوربین و تصاویر ثبت شده توسط آن انداختیم تا این غول صوتی و تصویری را به چالش بکشیم.

ال‌جی وی 30 دومین پرچمدار این شرکت در سال جاری، با مشخصات و ویژگی‌های منحصر بفردی به صورت رسمی معرفی شده است. با توجه به نمونه‌ها، دوربین این گوشی عملکرد قابل قبولی را ارائه می‌دهد اما به یاد داشته باشید که ما نمی‌توانیم قضاوت نهایی را اعلام کنیم؛ چرا که هنوز آن را در مقایسه با دیگر رقبا قرار نداده‌ایم.

گل سرسبد ال‌جی، با دوربین دوگانه در پشت دستگاه معرفی شده که یکی از آن‌ها 16 مگاپیکسلی با دیافراگم f/1.6 و دیگری 13 مگاپیکسلی واید (گسترده) با دیافراگم f/2.0 است که تصاویر خوبی را ثبت می‌کنند. البته نرم‌افزار دوربین نیز با پیشرفت‌هایی همراه بوده و تغییرات مناسبی را روی عکس اعمال می‌کند.

نرم‌افزار جدید ال‌جی دارای قابلیتی به نام «Graphy» است که فیلترهای درجه‌بندی شده حرفه‌ای را به عکس‌ها و فیلم‌ها اضافه می‌کند. Graphy در اصل یک آلبوم از تصاویر عکاسان حرفه‌ای در سرتاسر جهان است که هر کدام سبکی متفاوت از را برای شما به ارمغان می‌آورند؛ اما جالب‌تر اینجاست که الجی قصد دارد این قابلیت را به پایگاهی آنلاین برای داده‌های گرافیکی تبدیل کند. به نظر می‌رسد که ال‌جی قصد دارد عکس‌های ثبت شده توسط کاربران را به فیلترهایی تبدیل کند و سپس اجازه به اشتراک گذاشتن آن را بدهد.

خب، بیش از این سخن نمی‌گویم. این شما و این نمونه تصاویر دوربین LG V30:

نظر شما در مورد این تصاویر چیست؟  9 شهریور 1396
26 نظر
4.35
  17 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری