تست همراه اول

سرویس خبر
6 شهریور 1396 ساعت 10:45
0 نظر

 

منتظر طراحی جدید برای پرچم‌دار پیکسل 2 گوگل نباشید!

براساس گزارشی جدید، گوشی پیکسل 2 با طراحی نزدیک به نسل قبل عرضه خواهد شد و این گوشی برخلاف پرچم‌داران 2017 از طراحی بدون حاشیه استفاده نمی‌کند!

اکنون که به‌روزرسانی اندروید اوریو توسط گوگل برای گوشی پیکسل 2 عرضه شده است، کاربران زیادی برای نسل جدید گوشی‌های پرچم‌دار گوگل با نام پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس‌ال لحظه‎شماری خواهند کرد. گمان می‌رود این دو مدل، اولین گوشی‌های اندرویدی باشند که با آخرین نسخه از سیستم عامل اندروید عرضه خواهد شد.

هم‌چنین، اعلام شده است که شرکت گوگل، 5 اکتبر (13 مهر) از گوشی پیکسل 2 و پکسل 2 ایکس‎ال رونمایی خواهد کرد. یک گزارش جدید نیز به طراحی گوشی‌های پرچم‌دار جدید گوگل پرداخته است. براساس اطلاعات منتشر شده، پیکسل 2 از طراحی مشابه با نسل قبل استفاده خواهد کرد؛ بنابراین، خبری از نمایشگر بدون حاشیه در این گوشی نیست.

پیکسل 2 ایکس‌ال از سوی دیگر، با طراحی بدون لبه همراه شده است؛ به همین جهت، بخش گسترده‌ای از پنل جلوی گوشی به نمایشگر آن اختصاص یافته است. اگر این موضوع صحت داشته باشد، تفاوت عمده‌ای بین طراحی پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس‌ال وجود خواهد داشت؛ پیش‌تر، گمان می‌رفت تنها اندازه نمایشگر بین این دو گوشی متفاوت خواهد بود اما با توجه به این گزارش، باید انتظار داشته باشیم که هر مدل طراحی اختصاصی خود را داشته باشد.

البته، تفاوت طراحی بین گوشی‌های پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس‌ال چندان بی‌علت نیست؛ در ابتدا گمان می‌رفت شرکت اچ‌تی‌سی تولید هر دو گوشی پیکسل جدید گوگل را برعهده دارد اما پس از مدتی، مشخص شد که یک مدل توسط شرکت اچ‌تی‌سی تولید خواهد شد و گوگل، تولید مدل بزرگ‌تر را به ال‌جی سپرده است. در واقع، سه مدل از گوشی‌های پیکسل 2 در حال آماده‌سازی بود؛ تولید یک مدل با اسم رمز «Muskie» از دستور کار اچ‌تی‌سی خارج شد و  دو گوشی دیگر با اسم رمز Walleye و Taimen عرضه می‌شود.

شرکت گوگل، گوشی‌های پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس‌ال را به عنوان اولین محصولات مجهز به چیپ‏ست اسنپدراگون 836 کوالکام عرضه خواهد کرد؛ اسنپدراگون 836 کوالکام، نسخه ارتقا یافته اسنپدراگون 835 است که با فرکانس بیشتر برای هسته‌های پردازشی، قدرت بالاتری را ارائه می‌دهد.

هیچ‌یک از دو گوشی پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس‌ال با دوربین دوگانه عرضه نخواهد شد؛ هم‌چنین، امکان دارد رزولوشن دوربین نیز افزایش پیدا نکند. با این‌حال، گوگل تغییراتی را در دوربین اعمال کرده است که می‌تواند به بهبود عکاسی در شرایط نوری نامناسب کمک نماید. هم‌چنین در گوشی‌های پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس‌ال، گوگل قابلیت جدیدی را معرفی خواهد کرد که کاربر می‌تواند با فشردن لبه‌های گوشی، دستورات خاصی را اجرا نماید؛ مانند «Edge Sense» در گوشی HTC U11.  6 شهریور 1396
1710 بازدید
0 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری