تست همراه اول

سرویس خبر
16 مرداد 1396 ساعت 17:00
49 نظر

 

نخستین تصاویر واقعی از گلکسی نوت 8

حال که تقریبا تمام مشخصات و ویژگی‌های گلکسی نوت 8 را می‌دانیم، تنها دیدن رندر‌ها کفایت نمی‌کند و دیدن عکس‌های واقعی از مدل اولیه واجب است. حال این تصاویر منتشر شده‌اند و مثل همیشه با قسمت‌‌های تار تصویر، آدرس سایت، متن و آی‌دی های مزاحم پروتوتایپ روبرو هستیم.

تصاویر حرف چندانی برای گفتن ندارند و تنها تاییدی بر اطلاعات لو رفته‌ای هستند که تا کنون از نوت 8 منتشر شده. قابلیت Always On Display یا نمایشگر همیشه روشن مثل پرچمدار حال حاضر شرکت عمل می‌کند و شامل دکمه حساس به فشار زیر صفحه هم می‌شود و می‌تواند نشانی از به کارگیری قابلیت تشخیص فشار (شبیه به 3D تاچ) در تمام نمایشگر باشد.

S Pen هم در تصاویر وجود دارد که در ظاهر هیچ تفاوتی با قلم نوت 7 ندارد، در واقع شایعات مبنی بر سخت‌افزار یکسان این قلم‌ها با نوت 7 است که به معنی 4096 سطح حساسیت فشار و کارکرد صحیح زیر آب است.

این تصاویر امروز گرفته شده‌اند و گفته می‌شود تعدادی اسکرین شات هم موجود است که منتشر نشده. نوت 8 در تاریخ 23 آگوست برابر با 1 شهریور معرفی می‌شود و فرصت بسیاری برای تصاویر بیشتر باقی‌مانده است. تا آن زمان برای کسب اطلاعات بیشتر مروری بر تمام شایعات پیرامون سامسونگ گلکسی نوت 8 را فراموش نکنید.  16 مرداد 1396
49 نظر
4.71
  68 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری