تست همراه اول

سرویس خبر
16 مرداد 1396 ساعت 19:30
6 نظر

 

رندرهای جدید از پیکسل 2 گوگل با طراحی جذاب و رنگ‌های متنوع

یک طراح، رندرهایی را براساس تصویر فاش شده از نمونه واقعی گوشی پیکسل 2 طراحی کرده است و انتظار می‎رود طراحی نهایی پرچم‎دار جدید گوگل به این تصاویر شباهت داشته باشد.

رندرهای پیکسل 2 در اواخر هفته جاری، به‌دست آمده و طراح آن، رندرهای جدید را براساس تصویر واقعی گوشی پیکسل 2 طراحی کرده است. اگر به خاطر داشته باشید، مدتی پیش تصویری از گوشی پیکسل 2 منتشر شد که از عرضه این مدل با حاشیه‌های زیاد در اطراف صفحه‎نمایش خبر می‌‏دهد.

رندرهای جدید، گوشی پیکسل 2 را در چهار رنگ مختلف مشکی و خاکستری، قرمز، قهوه‎ای روشن و نقره‌ای و سفید، به نمایش می‌گذارد. هم‏چنین در این رندرها، مشاهده می‎شود که پنل جلوی گوشی پیکسل 2 تنها در مدل سفید و نقره‏ای آن، سفید خواهد بود. احتمالاً در سایر مدل‏‌ها از جمله مشکی و خاکستری، پنل جلوی آن‌ها مشکی خواهد بود.

گوشی پرچم‏دار جدید گوگل با نام پیکسل 2، با اسم‌رمز Walleye در حال توسعه است و شرکت اچ‌تی‎سی، این مدل را تولید خواهد کرد. شرکت گوگل در طراحی این مدل، گوشی‌های پیکسل و پیکسل XL را مورد بررسی قرار داده است و به همین جهت، پیکسل 2 شباهت غیرقابل انکاری به نسل قبل دارد. هرچند، پیکسل XL 2 توسط ال‌جی توسعه می‌یابد و طراحی آن نسبت به برادر کوچک‌ترش یعنی پیکسل 2 کاملاً متفاوت است.

پیکسل 2 به یک نمایشگر با نسبت ابعاد مرسوم 16 به 9 مجهز شده است؛ به همین جهت، این مدل فاقد طراحی کشیده گوشی‌های پرچم‌دار دیگر در نیمه دوم سال 2017 است. پیکسل 2 XL نیز، از یک نمایشگر بدون حاشیه استفاده می‎کند و نسبت ابعاد نمایشگر آن 18 به 9 خواهد بود؛ هرچند، طراحی پنل پشتی در هر دو گوشی مشترک است.

براساس تصاویر فاش شده، گوشی پیکسل 2 از یک سنسور بزرگ‌تر برای دوربین اصلی استفاده خواهد کرد و شرکت سازنده، ابعاد بدنه شیشه‎ای را در پنل پشتی کاهش داده است. سنسور اثرانشگت روی بدنه فلزی دستگاه جای گرفته؛ در حالی‌که در نسل قبل، سنسور اثرانگشت در پنل شیشه‎ای در پشت گوشی قرار داشت.

شرکت گوگل، گوشی‌های پیکسل 2 و پیکسل 2 XL را به فریم حساس به فشار مجهز خواهد کرد؛ به عبارت بهتر، می‌توانید با اعمال فشار مشخص به فریم گوشی، برنامه‌های مشخصی را اجرا کنید. برخلاف نسل قبل، گوشی‌های جدید گوگل فاقد جک هدفون 3.5 میلی‎متری است و این درگاه به دلیل افزایش مقاومت بدنه گوشی‏های پیکسل 2 و پیکسل 2 XL در برابر آب و گرد و غبار، کنار گذاشته خواهد شد. گوشی‌های پرچم‏دار جدید گوگل ماه اکتبر در ماه اکتبر معرفی خواهد شد.  16 مرداد 1396
3584 بازدید
6 نظر
2.64
  22 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری