تست همراه اول

سرویس خبر
25 تیر 1396 ساعت 15:10
17 نظر

 

اندروید نوقا برای نسخه‌های 2017 گلکسی A7 و گلکسی A5

در اوایل سال جاری نسل جدید خانواده گلکسی A معرفی شدند که در کنار طراحی جدید و سخت افزار بهبود یافته، نقص کوچکی داشتند و آن هم استفاده از نسخه 6 سیستم عامل اندروید بود، در حالی که نسخه 7.0 یا اندروید نوقا در دسترس بود. اما به زودی دو مدل گلکسی A5 و A7 سری 2017 به نسخه هفتم اندروید به روز رسانی خواهند شد.

با وجود اینکه نسل جدید گلکسی A7 و A5 هر دو در اوایل سال جاری میلادی معرفی شدند، ولی سامسونگ این گوشی‌ها را با نسخه ششم اندروید یا همان مارشملو راهی بازار کرد. امروز خبر جدیدی منتشر شد که از به روز رسانی این دو گوشی به اندروید نوقا در آینده نزدیک خبر می‌دهد.

بر اساس این خبر، به نظر می‌رسد که شرکت کره‌ای در حال تست اندروید نوقا بر روی هر دو مدل ذکر شده است و این دو مدل در وب‌سایت اتحادیه وای‌فای با اندروید ۷.۰ رویت شده‌اند. بنابراین، به زودی به روز رسانی نسخه هفتم اندروید برای گلکسی A7 و گلکسی A5 نسخه ۲۰۱۷ از راه خواهد رسید.

متاسفانه سامسونگ در حالی به روز رسانی اندروید ۷.۰ را ارایه می‌کند که تا چند مدت دیگر اندروید O یا نسخه هشتم به معرفی خواهد شد و دریافت به روز رسانی اندروید O برای این دو مدل را نامشخص می‌کند. با توجه به این که اکثر شرکت‌ها توجه خود را به آپدیت پرچم‌داران معطوف می‌کنند، امیدواریم که سامسونگ میان‌رده‌های سری A خود را هم به نسخه هشتم مجهز نماید.

   25 تیر 1396
17 نظر
4.19
  21 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری