تست همراه اول

سرویس خبر
27 خرداد 1396 ساعت 19:30
4 نظر

 

اپل بر مدار موفقیت؛ عرضه بیش از 40 میلیون آیفون در سه ماهه جاری میلادی

آن‏طور که به‏‌نظر می‏رسد، وضعیت فروش گوشی‌های آیفون مطابق با انتظارات کوپرتینویی‌ها است زیرا تیموتی آرکوری، تحلیل‎گر موسسه مالی Cowen and Company ادعا می‎کند که شرکت اپل در سه ماهه جاری میلادی، بیشتر از 41.5 میلیون دستگاه از گوشی‎های آیفون را عرضه کرده است.

عرضه تعداد قابل‌توجهی گوشی آیفون به خرده‌فروشان، نه تنها نشانه‎ای مبنی بر درخواست بالای آن‎ها برای مهم‎ترین محصول شرکت اپل از نظر سودآوری است، هم‏چنین نشان می‎دهد که تعداد دستگاه عرضه شده از آیفون‎های این سازنده نسبت به سه ماهه مشابه در سال گذشته، نزدیک به یک میلیون واحد افزایش یافته است.

تیموتی آرکوری، البته اشاره کرده است که افزایش درخواست خرده‎فروشان برای گوشی‌های آیفون شرکت اپل لزوماً به معنای افزایش تقاضا از سوی مشتریان نیست؛ به همین جهت، حتی پیش‎بینی شده است که به احتمال زیاد، تعداد آیفون خریداری شده از سوی کاربران با نزدیک شدن به زمان معرفی آیفون‌های جدید اپل کاهش خواهد یافت. با وجود این، خرده‎فروشان هم‎چنان به توانایی شرکت اپل بابت ارائه محصولات مطلوب و قابل اطمینان، اعتماد دارند؛ همین موضوع باعث شده است تا درخواست آن‌ها برای دریافت آیفون‌های 2016 شرکت اپل افزایش پیدا نماید.

در رابطه با آیفون پرچم‏دار جدید که بسیاری آن‌را با نام آیفون 8 می‌شناسیم، تحلیل‎گر برجسته موسسه مالی Cowen and Company از این گوشی به عنوان «بشکه باروت» کوپرتینویی‎ها یاد می‌کند که هر لحظه امکان دارد معرفی شود و فروش گوشی‌های آیفون و ارزش سهام شرکت اپل را به طور غیرمنتظره افزایش دهد.

البته آیفون 8، تنها محصول جدید شرکت اپل در سال جاری میلادی نخواهد بود؛ همان‎طور که احتمالاً می‌دانید، آیفون 7s و آیفون 7s Plus نیز به همراه آیفون پرچم‏دار جدید این شرکت معرفی می‌شود و شایعات منتشر شده، حاکی از این موضوع است که هر سه مدل در ماه سپتامبر معرفی خواهد شد. با وجود اینکه آیفون 8 شاید به دلیل مشکلاتی در تولید آن‌ با تأخیر به بازار عرضه شود، تیموتی آرکوری، رونمایی از آیفون پرچم‎دار جدید اپل را در ماه سپتامبر برای تغییر وضعیت بازار کافی عنوان نموده است.

علت این پیش‌بینی، واضح به‎نظر می‌رسد؛ همان‎طور که احتمالاً می‌دانید، آیفون 8 اولین گوشی آیفون شرکت اپل با نمایشگر بدون حاشیه OLED خواهد بود و قابلیت‌های درنظر گرفته شده برای آن از جمله بدنه‌ای از جنس شیشه، پشتیبانی از شارژ بی‎سیم و ادغام حسگر اثرانگشت با صفحه‎نمایش، کاربران را نسبت به خرید آن مجاب خواهد نمود. البته باید قیمت 1000 دلاری این گوشی را نیز مدنظر داشته باشید؛ به همین جهت، آیفون 7s و آیفون 7s Plus به همراه آیفون 8 معرفی می‎شود.

 نظرات کاربران

در حال بارگذاری