تست همراه اول

سرویس خبر
6 خرداد 1396 ساعت 19:50
12 نظر

 

تماشا کنید: پنل جلوی گلکسی نوت 8 سامسونگ لو رفت

کم کم زمان عرضه نوت 8 سامسونگ فرا می‌رسد؛ فبلتی که به خاطر موفق نبودن نسل قبلی‌اش، حالا چشم انتظاران بیشتری دارد.

در حالیکه بسیاری محو گوشی‌های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس سامسونگ شده‌اند بسیاری دیگر اکنون منتظر گلکسی نوت 8 سامسونگ هستند؛ فبلت معروف سامسونگ که علی رغم موفقیت نسل قبلی‌اش در دست تولید است. اگرچه برخی این برند سامسونگ را فراموش کرده‌اند اما تولیدکننده کره‌ای برند محبوب خود را از یاد نبرده در حال تولید نسخه جدید آن است. پس از آمار خبرهای خوب گلکسی اس‌های جدید و رکورد فروش بالای 5 میلیون نسخه، آن هم در شرایطی که هنوز این گوشی ها در برخی بازارها عرضه نشده اند، حالا نوبت به خبرهای خوب دیگری این بار از سوی نوت 8 رسیده است.

این گوشی، به خاطر مشکلات نوت 7، اکنون منتظران بیشتری دارد. مشکل داغ شدن انفجار باتری باعث شد تا سامسونگ آزمایش‌های بسیاری روی این گوشی انجام دهد و در نهایت مشخص شد این اشتباه به خاطر باتری گوشی بوده است.

حالا انتظار می‌رود نوت 8، مثل سایر پرچمداران نوت، تابستان، پیش از IFA 2017، رونمایی شود. با این حال بازهم این احتمال دارد این تاریخ به تعویق بیفتند، همانطور که تاریخ معرفی گلکسی اس 8 های سامسونگ به تعویق افتاد. به هر حال مطمئنیم که نوت 8 وجود دارد و ویدیویی که در توییتر منتشر شده، نوت 8 در مراحل ابتدایی را نشان می‌دهد. این گوشی بزرگ به نظر می‌رسد و احتمالا حدس‌های اولیه مبنی بر نمایشگر 6.3 اینچی این گوشی حقیقت دارد.

 

 

شما در مورد نوت 8 سامسونگ چطور فکر می‌کنید؟ آیا شما هم منتظر فبلت رده‌بالای سامسونگ هستید؟

   6 خرداد 1396
12 نظر
4.37
  294 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری