تست همراه اول

سرویس خبر
2 خرداد 1396 ساعت 15:34
11 نظر

 

گوشی 1 میلیاردی Vertu که با هلیکوپتر ارسال می‌شود!

جدیدترین گوشی لاکچری ورتو نه تنها یک گوشی بسیار گران قیمت است. از این گوشی تنها 8 نمونه در جهان وجود دارد و ورتو آن را با هلیکوپتر به دست خریداران می‌رساند.

وقتی صحبت از گوشی‌های لاکچری به میان می‌آید Vertu اولین برندی است که به آن فکر می‌کنیم. این شرکت سالهاست در ساخت گوشی‌های لاکچری فعالیت دارد و بسیاری از ثروتمندان جهان محصولات دست‌ساز این شرکت را به دست می‌گیرند.

با اینکه ورتو گوشی‌های خاص زیادی تولید کرده است اما جدیدترین محصول این شرکت واقعا یک گوشی ویژه و نایاب است.  SIGNATURE Cobra نام جدیدترین محصول شرکت Vertu است که در باطن تفاوتی با یک گوشی ساده ندارد اما همانطور که در تصویر می‌بینید ماری به دور آن پیچیده شده است!

روی بدن این مار کبری 439 یاقوت قرمز کار شده است و از دو زمرد برای ساختن چشم‌های آن استفاده شده. شاید جالب باشد بدانید از این گوشی تنها 8 نمونه در جهان وجود دارد و با قیمت 360 هزار دلار (حدود 1 میلیارد و 350 میلیون تومن) به فروش می‌رسد.

طبیعی است کسی که چنین پولی بابت خرید یک گوشی موبایل می‌دهد انتظار ندارد که ورتو آن را با پیک برایش بفرستد. ورتو فکر اینجا را هم کرده است و SIGNATURE Cobra را در یک بسته بندی شکیل با هلیکوپتر برای خریداران ارسال می‌کند.

   2 خرداد 1396
11 نظر
3.40
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری