تست همراه اول

سرویس خبر
30 اردیبهشت 1396 ساعت 17:57
22 نظر

 

اچ تی سی 20 ساله شد

HTC، تولیدکننده تایوانی بازار گوشی‌های هوشمند، بیستمین سال درخشش و حضور در بازار را پشت سر گذاشت.

اچ تی سی امروز ویدیویی جدید منتشر کرد که برخلاف ویدئوهای اخیرش در آن هیچ خبری از پرچمدار جدیدش، یو 11، نبود و تبلیغی برای این گوشی تازه وارد نداشت؛ ویدئو جدید اچ تی سی کاملا متفاوت بود و پیامی تازه برای کاربران داشت.

اچ تی سی این بار می‌خواهد به کاربران بگوید که 20 ساله شده است. این شرکت اینطور عنوان می‌کند که 20 سال است به دنبال درخشش بوده است. در واقع دوشنبه‌ای که گذشت، تولیدکننده تایوانی وارد بیستمین سالگرد حضور خود شد. اچ تی سی 15 مه 1997 کار خود را آغاز کرد و حالا 20 سال از تاسیسش می‌گذرد.

شرکت اچ تی سی تا کنون با شرکت مایکروسافت همکاری خوبی داشته و یکی از شرکای این شرکت در تولید گوشی های ویندوزفونی به شمار رفته است. این شرکت اولین گوشی هوشمند اندرویدی خود را با نام G1 (HTC Dream) سال 2009 تولید کرد؛ گوشی هوشمندی که با استقبال خوب کاربران مواجه شد و برای مدت طولانی در میان پرفروش‌ترین گوشی‌ها جای گرفت. اگرچه گوشی‌های این تولیدکننده همیشه به داشتن کیفیت ساخت بالا شهرت داشته اند اما اخیرا اچ تی سی با فروش کم گوشی‌هایش مواجه شده است . اغلب گوشی‌های اندرویدی جدیدش با استقبال خوبی مواجه نمی‌شوند. احتمال می‌رود گوشی‌های سری U شامل U11، U Ultra، U Play فروش بهتری داشته باشند و به تولیدکننده تایوانی در حل مشکلاتش کمک کنند.  30 اردیبهشت 1396
3481 بازدید
22 نظر
1.79
  136 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری