تست همراه اول

سرویس خبر
26 اردیبهشت 1396 ساعت 16:30
12 نظر

 

گلکسی نوت 8 با نمایشگر 6.3 اینچی و دوربین دوگانه به بازار عرضه می‌شود

تا پیش از معرفی گوشی‌های پرچم‌دار جدید سامسونگ، شایعات مختلفی پیرامون گلکسی S8 و S8 Plus وجود داشت. حال، به‌نظر می‌رسد که این روند برای فبلت گلکسی نوت 8 نیز تکرار شده و به همین جهت، به‌تازگی به قابلیت‎های احتمالی فبلت پرچم‌دار جدید سامسونگ اشاره شده است.

آخرین شایعات منتشر شده پیرامون گلکسی نوت 8 به عرضه این فبلت پرچم‎دار با یک نمایشگر 6.3 اینچی اشاره دارد. روندی که شرکت سامسونگ برای عرضه گوشی‌های پرچم‎دار جدید خود در پیش گرفته است، احتمال صحت‌داشتن این ادعا را تایید می‌کند زیرا کره‌ای‌ها علاقه‎مند هستند تا گوشی‌های پرچم‌دار خود را نسبت به نسل گذشته با نمایشگر بزرگ‎تری ارائه دهند و فبلت گلکسی نوت 8 از این موضوع مستثنی نخواهد بود. البته افزایش اندازه نمایشگر و ارائه گلکسی نوت 8 با یک نمایشگر 6.3 اینچی، کمی دردسرساز خواهد بود.

افزایش اندازه نمایشگر با توجه به نسبت ابعاد احتمالی 18.5 به 9 صفحه‌نمایش فبلت پرچم‌دار جدید سامسونگ، باعث خواهد شد تا استفاده از نمایشگر گوشی برای کاربرانی‌که انگشتان کوچکی دارند؛ در ابتدا دشوار و در دراز مدت غیرممکن باشد! با این‌حال، گلکسی نوت 8 آن‎طور که شاید انتظار داشته باشید، بزرگ نخواهد بود زیرا نمایشگر آن تنها 0.1 اینچ از گلکسی S8 Plus بزرگ‌تر است. همان‌طور که می‌دانید، شرکت سامسونگ مدل پلاس گوشی پرچم‎دار جدید خود را با نمایشگر 6.2 اینچی عرضه می‌کند.

از دیگر قابلیت‌های گلکسی نوت 8 که در شایعه جدید به آن پرداخته شده است، می‌توان به عرضه این فبلت پرچم‌دار با دوربین دوگانه اشاره کرد. البته، گلکسی نوت 8 اولین گوشی پرچم‌دار سامسونگ با دوربین دوگانه نخواهد بود و گلکسی C10 در ابتدا با دوربین دوتایی معرفی می‌شود.

با وجود این شایعات، در حال‌حاضر تنها می‌دانیم که گلکسی نوت 8 از یک نمایشگر بزرگ‎تر و دوربین دوگانه در مقایسه با گوشی‌های پرچم‎دار گلکسی S8 و S8 Plus استفاده خواهد کرد. هم‌چنین، انتظار می‎رود که این فبلت پرچم‎دار با یک قلم S-Pen بهبودیافته عرضه شود؛ ویژگی که به سری گلکسی نوت سامسونگ محدود است و آن‌را در فبلت‌های پرچم‌دار اندرویدی، کم‌تر دیده‌ایم! با توجه به اینکه شرکت سامسونگ به‌طور رسمی به شایعات موجود پیرامون فبلت گلکسی نوت 8 واکنش نشان نداده است و تنها عرضه این مدل در سال جاری میلادی تایید شده، باید به گمانه‌زنی‌های موجود پیرامون گلکسی نوت 8 با دیده شک و تردید نگریست.  26 اردیبهشت 1396
12 نظر
4.65
  34 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری