تست همراه اول

سرویس خبر
24 اردیبهشت 1396 ساعت 21:00
18 نظر

 

زمان عرضه Note7R نزدیک است

نسخه ریفربیشد نوت 7 این روزها تقریبا آماده شده است و اکنون با گرفتن تاییدیه بلوتوث به زمان عرضه بیش از پیش نزدیک شده.

نسخه ریفربیشد گلکسی نوت 7 با نام Note7R کم کم آماده می‌شود تا دوباره وارد بازار شود. اما خیلی امیدوار نباشید که بتوانید این گوشی را خریداری کنید چون به نظر می‌رسد تولیدکننده کره‌ای قصد ندارد این گوشی را در همه نقاط جهان عرضه کند. کاربران دو نقطه از جهان به احتمال زیاد قادرند نوت 7R را خریداری کنند؛ چین و کره جنوبی. در مورد سایر کشورهایی که نوت 7 مجددا در آنها عرضه می‌شود خبری در دست نیست و فعلا نمی‌توان با قطعیت چیزی گفت.

اما خبر خوب برای دوستداران سری نوت سامسونگ این است که زمان عرضه Note7R در دو کشور ذکر شده نزدیک است. این گوشی با شماره مدل SM-N935F به تازگی تاییدیه بلوتوث دریافت کرده است و همین نشانه نزدیک بودن زمان عرضه‌اش است. برخلاف نوت 7 اوریجینال که باتری 3500 میلی آمپر ساعتی داشت، نسخه ریفربیشد این گوشی باتری کوچکتری دارد؛ باتری‌ای که ظرفیت 3200 میلی آمپر ساعت دارد. انتظار می‌رود فبلت سامسونگ در رنگ‌های متنوعی از جمله، سیاه، سفید، نقره‌ای و آبی روانه بازار شود.

هرچند ممکن است سایر مشخصات نوت 7 جدید همچون نسخه اصلی باشد اما از این بابت مطمئن نیستیم و نمی دانیم آیا همان تراشه قبلی درون نسخه ریفربیشد استفاده شده است یا اینکه این گوشی با چه میزان حافظه داخلی عرضه می شود.

به هر حال تا عرضه Note7R زمان زیادی باقی نمانده است. نظر شما در مورد این گوشی چیست؟ آیا مشخصات گوشی جدید سامسونگ نیز همچون نسخه اصلی است؟  24 اردیبهشت 1396
18 نظر
4.63
  252 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری