تست همراه اول

سرویس خبر
13 اردیبهشت 1396 ساعت 09:58
4 نظر

 

گلکسی اس 8 را با دکمه هوم فیزیکی ببینید!

آیا تا به حال Galaxy S8 را با دکمه فیزیکی هوم تصور کرده‌اید؟ در ادامه تصاویری شماتیک از گلکسی اس 8 با دکمه فیزیکی هوم را به شما نشان خواهیم داد.

همان‌طور که می‌دانید، در گلکسی اس 8 و 8 پلاس شاهد استفاده از یک زبان طراحی جدید هستیم که به‌طورکلی با تمامی دستگاه‌های پیشین سامسونگ متفاوت است. اما فارغ از تمامی تغییرات پرچم‌داران جدید سامسونگ نسبت به نمونه‌های پیشین خود، حذف دکمه فیزیکی هوم ازجمله مواردی است که برای اولین بار در گلکسی اس 8 اجرایی شده است.

اما بر اساس پتنت‌های جدیدی که توسط یک مرکز تجارت اروپایی منتشرشده، گلکسی اس 8 و 8 پلاس می‌توانستند از دکمه فیزیکی هوم نیز بهره‌مند باشند. همان‌طور که در تصاویر بالا می‌بینید، تفاوت این نسخه با نمونه‌ای که هم‌اکنون در بازار به فروش می‌رسد، چندان چشمگیر نیست و فقط شاهد استفاده از دکمه فیزیکی هوم برای گلکسی اس 8 در این تصاویر هستیم. اما باید اعتراف کرد که حذف دکمه فیزیکی هوم بر جذابیت‌های بصری گلکسی اس 8 افزوده است.

اما یکی از نکات تعجب‌برانگیز در این تصاویر این است که همانند نمونه فعلی گلکسی اس 8، اسکنر اثرانگشت در بخش پشتی و در کنار دوربین قرار ندارد و ما احتمال می‌دهیم که در این پتنت، اسکنر اثرانگشت و دکمه فیزیکی هوم با یکدیگر یکپارچه‌شده باشند. البته در مورد صحت‌وسقم این پتنت هنوز خبری در دست نیست، اما قطعا سامسونگ پیش از تولید نهایی گلکسی اس 8 و 8 پلاس، طرح‌ها و پرو تایپ‌های مختلفی را آزموده است تا طرح نهایی برای خانواده اس 8 را انتخاب کند.

نظر شما در مورد گلکسی اس 8 با دکمه فیزیکی هوم چیست؟  13 اردیبهشت 1396
4 نظر
3.83
  23 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری