تست همراه اول

سرویس خبر
12 اردیبهشت 1396 ساعت 11:38
15 نظر

 

طرح مفهومی جدیدی از Note 8 منتشر شد

سامسونگ بارها تاکید کرده که تا پایان سال جاری، پرچمدار دیگری از سری نوت خود را به دنیای تکنولوژی معرفی خواهد کرد که به احتمال خیلی زیاد، گلکسی نوت 8 نام خواهد گرفت.

ظرف چند هفته اخیر، اخبار و گزارشات زیادی مبنی بر انتظارات کاربران از گلکسی نوت 8 در رسانه‌ها مطرح شده است. بر اساس وقایعی که پیرامون گلکسی نوت 7 پیش آمد، سامسونگ کار بسیار سختی را پیش رو دارد و باید ببینیم با این مسئولیت سنگین، چگونه کنار می‌آید.

امروز یک طرح مفهومی زیبا از Note 8 منتشر شد که می‌توان آن را بهترین گزینه از میان طرح‌های دیده شده به حساب آورد. بر اساس تصویر منتشر شده، می توانیم تمامی چیزی که از گلکسی نوت 8 انتظار می‌رود را در این طرح ببینیم. طراحی باریک‌تر بدنه و صفحه نمایش فوق‌العاده که پیشتر در گلکسی اس 8 شاهد آن بودیم، از ویژگی‌های بارز فبلت جدید سامسونگ به شمار می‌رود.

هیچ یک از این فرضیات تا به این لحظه توسط مسئولان این شرکت کره‌ای تایید و از طرفی نیز تکذیب نشده است. لذا نمی‌توانیم با اطمینان خاطر بگوییم که این ویژگی‌ها وجود دارند یا خیر. پس باید تا کنفرانس معرفی این محصول منتظر بمانیم و ببینیم که در نهایت، چه وقایعی در انتظار فبلت بعدی سامسونگ است.  12 اردیبهشت 1396
15 نظر
4.55
  44 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری