تست همراه اول

سرویس خبر
6 اردیبهشت 1396 ساعت 20:40
10 نظر

 

نظرسنجی: آیا از اپلیکیشن‌های موبایل برای تماس صوتی استفاده می‌کنید؟

ارسال پیام اولیت شماست یا تماس صوتی؟ این روزها با وجود در دسترس بودن پیام رسان هاو راحتی استفاده از آنها، کدام یک را ترجیح می دهید؟

پیش از ظهور اسمارت‌فون‌ها، اولین کاربرد گوشی‌های موبایل به تماس صوتی مربوط می‌شد؛ چیزی که اکنون، اهمیت خود را نسبت به گذشته از دست داده است. پیشتر تماس صوتی از طریق خطوط تلفن همراه و ثابت انجام می شد و یا نرم‌افزارهایی که روی کامپیوتر نصب می‌شدند این نوع تماس را برای ما ممکن می‌کردند؛ نرم‌افزارهایی که عموما به خاطر سرعت کم اینترنت استفاده زیادی برای عموم نداشتند.

این روزها اما اوضاع فرق کرده است؛ سرعت اینترنت نسبت به سال‌های گذشته بیشتر شده است و اپلیکیشن‌های زیادی امکان برقراری تماس صوتی را به ما می‌دهند. همین موضوع باعث می‌شود تا کاربران کمتر به سراغ تماس صوتی آن هم به روش سنتی بروند. اما از طرف دیگر اکنون پیام‌رسان‌های مختلف کاربران را احاطه کرده‌اند و امکان برقراری ارتباط سریع را به‌راحتی فراهم می‌کنند. به‌طوریکه افراد بسیاری ترجیح می‌دهند با ارسال پیام به جای برقرای تماس صحبت‌هایشان را خلاصه کنند و از امکانات جانبی همچون فرستادن استیکرها، عکس و ویدیو و غیره نیز استفاده کنند.

در اینجا ما تصمیم گرفتیم به سراغ شما کاربران عزیز جی اس ام بیاییم و نظر شما را در این باره بپرسیم. شما در کدام دسته قرار می‌گیرید؟ آیا هنوز هم تماس صوتی اولیت شما در استفاده از گوشی موبایل است؟ چند درصد از تماس‌های صوتی تان را با اپلیکیشن‌ها انجام می‌دهید؟

   6 اردیبهشت 1396
10 نظر
5.00
  16 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری