تست همراه اول

سرویس خبر
28 فروردین 1396 ساعت 12:06
29 نظر

 

چرا باید از ایمنی باتری گلکسی اس 8 مطمئن بود؟

سامسونگ اعلام کرده است با اعمال تغییراتی در روند تولید محصولاتش دیگری مشکلی برای باتری آنها پیش نخواهد آمد. در ادامه مطلب ویدئویی خواهید دید که این ادعا را به شما ثابت می‌کند.

پس از اعلام نتایج تحقیقات صورت‌گرفته روی گلکسی نوت 7 و مشخص شدن اشکال باتری آن، سامسونگ مراحل جدید و سخت‌گیرانه‌تری به روند تولید و بازرسی گوشی‌هایش افزود تا خیال مشتریان را از هر نظر راحت کند. اما اگر هنوز به گفته‌های سامسونگ شک دارید و از برطرف شدن مشکل باتری‌‌هایش مطئمن نیستید پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی زیر را حتما تماشا کنید.

این ویدئو با همکاری دو کانال معروف یوتوب به نام‌های What’s Inside? و JerryRigEverything ساخته شده است که در آن سعی می‌کنند قسمت‌های مختلف گوشی گلکسی اس 8 را از هم جدا کنند. در حین این کار اتفاق جالی رخ می‌دهد و تیغه فرز با باتری دستگاه برخورد می‌کند. در حالت معمول رخ دادن چنین اتفاقی برای باتری‌‌های لیتیوم آیون منجر به آتش گرفتن آنها می‌شود، اما در کمال تعجب چنین اتفاقی برای باتری گلکسی اس 8 روی نمی‌دهد و حتی با سوراخ کردنش با چاقو نیز آتش نمی‌گیرد!

به دلیل طولانی بودن ویدئوی اصلی ما بخشی را پیش روی شما گذاشته‌ایم که این حادثه در آن اتفاق افتاده است. آن را ببینید و نظرتان را به ما بگویید.

   28 فروردین 1396
29 نظر
4.44
  64 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری