تست همراه اول

سرویس خبر
24 فروردین 1396 ساعت 15:03
4 نظر

iPad 9.7

ارزان‌ترین آیپد با قیمت گران وارد بازار شد!

اپل با معرفی آیپد جدید ۳۲۹ دلاری که هم اکنون ارزان‌ترین تبلت این شرکت محصوب می‌شود، آیپد ایر ۲ را بازنشسته کرد. آیپد جدید ۹.۷ اینچ به تازگی وارد بازار کشورمان شده که در ادامه مطلب می‌توانید با آن بیشتر آشنا شوید و از قیمتش در ابتدای ورود به بازار مطلع شوید

همان طور که می‌دانید اپل در اقدامی بی‌سابقه آیپد جدیدی را بدون برگزاری کنفرانس معرفی کرد. iPad 9.7-inch که در واقع نسل سوم آیپد ایر به‌شمار می‌رود در همان اندازه ۹.۷ اینچی عرضه شده اما دیگر نام ایر را یدک نمی‌کشد. وزن و ضخامت آیپد ۹.۷ اینچ جدید به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده اما با قیمت اقتصادی ۳۲۹ دلار به فروش می‌رسد که در واقع ارزان‌ترین آیپد محسوب می‌شود و رتبه دوم ارزان‌ترین آیپد به آیپد مینی ۴ وای‌فای ۱۲۸ گیگابایتی می‌رسد.

آیپد جدید ۹.۷ اینچ که تنها نام "iPad" را یدک می‌کشد به جز پردازنده در بقیه موارد نسبت به iPad Air 2 نه تنها پیشرفت بلکه پسرفت کرده و طراحی قطعات و اجزای درونی آن شباهت زیادی به نسل اول iPad Air دارد. اما همین موضموع باعث شده تا قیمت نهایی این محصول کاهش چشمگیری داشته باشد و تبلتی اقتصادی ۹.۷ اینچ  اپل محسوب شود.

متاسفانه قیمت آیپد جدید و خوش قیمت اپل در ایران همانند بازار جهانی با قیمت پایین به دست خریداران نمی‌رسد. دلیل اصلی این موضوع این است که آیپد جدید به تازگی وارد بازار کشورمان شده و چند هفته‌ای شول خواهد کشید تا به ثبات قیمت برسد. برای همین به شما جی‌اس‌امی‌های عزیز پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد خرید آیپد با قیمت ارزان و مناسب هستید می‌توانید هم اکنون iPad Air 2 را با امکاناتی بهتر نسبت به آیپد ۹.۷ اینچ جدید خریداری کنید یا چند هفته‌ای را صبر کنید تا قیمت آیپد جدید کاهش پیدا کند.

آیپد ۹.۷ نسخه ۳۲ و ۱۲۸  گیگابایت وای‌-فای (بدون سیم‌کارت) را می‌توانید به ترتیب با قیمت 1,960,000 و 2,290,000 تومان خریداری کنید.  24 فروردین 1396
4 نظر
3.07
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری