تست همراه اول

سرویس خبر
19 فروردین 1396 ساعت 09:48
0 نظر

 

آیفون نسل بعد به اسمارت کانکتور مجهز خواهد بود

با نزدیک شدن به زمان رونمایی از آیفون نسل بعد، شایعات پیرامون این محصول بالا می‌گیرد و این بار نیز، مانند نسل قبل، پیش‌بینی می‌شود که آیفون 8 (یا هر اسم دیگر) به رابط هوشمند مجهز شود.

اگر به خاطر داشته باشید، آیپد پرو با رابط هوشمند در پشت بدنه رونمایی شد که به وسیله آن امکان اتصال کیبورد به این محصول فراهم می‌شد. شایعات جدید حاکی از آن است که اپل تصمیم دارد این رابط هوشمند را به آیفون نسل بعد نیز انتقال دهد.

منبع منتشرکننده این خبر تایید کرده که رابط هوشمند اشاره‌شده امکان شارژ بی‌سیم و تکنولوژی واقعیت مجازی را، که اپل اخیرا علاقه زیادی به آن نشان داده، به نسل بعد آيفون می‌آورد. همچنین ظاهرا اهالی کوپرتینو در حال کار روی نسل جدید اپل تی‌وی هستند که از فناوری واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کند.

همزمان با معرفی آیفون جدید، سیستم عامل آن نیز به نسخه‌ای بالاتر به‌روز خواهد شد که از قابلیت‌های آن می‌توان به همگام شدن سیری با iMessage و آیکلاد و همچنین اضافه شدن امکان تماس گروهی به فیس‌تایم اشاره کرد.

کنفرانس توسعه‌دهندگان اپل در ماه ژوئن برگزار خواهد شد و در آن iOS 11 به همراه ویژگی‌های جدیدش معرفی می‌شود. باید تا آن زمان و سپس تا معرفی نسل بعد آيفون منتظر بمانیم و ببینیم که این شایعات تا چه اندازه به حقیقت نزدیک است.  19 فروردین 1396
0 نظر
3.87
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری