تست همراه اول

سرویس خبر
16 فروردین 1396 ساعت 18:40
56 نظر

 

بهترین نمایشگر گوشی‌های هوشمند در گلکسی اس 8 سامسونگ

Galaxy S8 سامسونگ ویژگی‌های متمایز بسیاری دارد که یکی از آنها نمایشگر فوق‌العاده آن است؛ نمایشگری که اکنون بالاترین امتیاز Display Mate را کسب کرده است.

گوشی‌ها و تلویزیون‌های سامسونگ همیشه به داشتن نمایشگرهایی با تصاویر شارپ و رنگ‌هایی درخشان شهرت داشته‌اند.اما به نظر می‌رسد گلکسی اس 8 سامسونگ باز هم پا را فراتر گذاشته است. موسسه DisplayMate که در آزمایش عملکرد نمایشگرها،  تخصص دارد بالاترین امتیازش یعنی امتیاز A+ را به پرچمدار جدید سامسونگ اختصاص داده است.

شکی نداریم که اس 8 سامسونگ عنوان بهترین نمایشگر در بازار را دارد. نمایشگر Infinity Display سامسونگ حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. این نمایشگر حداکثر روشنایی 1020 نیت دارد، عددی که نشان می‌دهد این نمایشگر روشنایی بیشتری از نمایشگرهای تست شده توسط این موسسه دارد.

این گوشی به خوبی از عهده پخش تصاویر HDR برمی‌آید و اولین گوشی هوشمندی است که از UHD Alliance برای پخش ویدیو HDR Premium گواهینامه دریافت کرده است. این موضوع بدین معنی است که اس 8 می‌تواند دقت و گستره رنگی همچون برخی تلویزیون‌های HDR تولید کند؛ تلویزیون‌هایی که در CES 2016 برای اولین بار نامشان را شنیدیم.

حالا که نتایج دیسپلی میت در مورد اس 8 آشکار شده، بیش از پیش در مورد این گوشی هیجان زده‌ایم. با این ویژگی‌ها، باید به زودی منتظر استقبال خوب کاربران از نسل جدید پرچمدار سامسونگ باشیم.  16 فروردین 1396
56 نظر
4.82
  244 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری