تست همراه اول

سرویس خبر
11 فروردین 1396 ساعت 20:42
9 نظر

 

دستیار صوتی Bixby فعلا فقط زبان‌های انگلیسی و کره‌ای را می‌فهمد

سامسونگ به همراه پرچمداران جدید خود، دستیار مجازی قدرتمندی را معرفی کرده‌ است که اکنون تنها از زبان‌های انگلیسی آمریکایی و کره‌ای پشتیبانی می‌کند. دستیار صوتی Bixby، رقیب جدی برای سیری اپل است.

براساس گفته‌های سامسونگ، یکی از قابلیت‌هایی که باعث افزایش فروش گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس می‌شود، دستیار صوتی آن یعنی Bixby است. این شرکت حتی یک دکمه فیزیکی مخصوص این دستیار مجازی در گوشی قرار داده‌است. با همه این صحبت‌ها، مردم انتظار داشتند Bixby از زبان‌های زیادی پشتیبانی کند.

وقتی سامسونگ گلکسی اس 8 عرضه شود، فقط زبان انگلیسی آمریکایی و کره‌ای را متوجه می‌شود. زبان‌های دیگر به مرور در آینده اضافه می‌شوند اما هیچ تاریخی (حتی تاریخی مبهم!) برای آن تعیین نشده‌است. علاوه بر این، دستیار مجازی سامسونگ در ابتدا فقط از تعدادی نرم‌افزار پیشفرض مانند تماس، دوربین، گالری، تنظیمات و پیام پشتیبانی می‌کند. دوباره گفته شده‌است که تعداد اپ‌ها بیشتر خواهد شد، اما نمی‌دانیم دقیقا چه زمانی این اتفاق می‌افتد.

ویژگی ویژن Bixby که در منظره‌یاب دوربین قرار داده شده‌است، می‌تواند اشیای داخل دوربین را شناسایی و امکان خرید آنلاین آن‌ها را برایتان فراهم کند. این قابلیت جالب، پس از عرضه فقط در 11 کشور مانند ایالات متحده، بریتانیا و کره در دسترس است. بله، ویژن نیز در آینده در کشورهای دیگر گسترده می‌شود.

سامسونگ اینفوگرافیکی منتشر کرده و تمام ویژگی‌ها و توانایی‌های دستیار مجازی خود، Bixby، را در آن توضیح داده‌است.  11 فروردین 1396
2550 بازدید
9 نظر
4.36
  100 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری