تست همراه اول

سرویس خبر
2 فروردین 1396 ساعت 18:15
12 نظر

 

تصاویر جعبه +Galaxy S8 لو رفت

هفت روز دیگر پرچمداران جدید سامسونگ معرفی خواهند شد. امروز تصاویر جدیدی از جعبه گلکسی اس ۸ پلاس به بیرون درز پیدا کرده که طراحی و محتویات درون جعبه آن را می‌توانید مشاهده کنید. در ادامه با جی‌اس‌ام همراه باشید...

مدت زمان زیادی تا رونمایی رسمی پرچمداران سامسونگ باقی‌ نمانده است. ۲۹ مارس مصادف با نهم فروردین قرار است سامسونگ طی برگزاری مراسمی از نسل جدید پرچمدارانش Galaxy S8 و +Galaxy S8 رونمایی کند. از ماه‌های گذشته تصاویر بی‌شماری از دو پرچمدار جدید سامسونگ لو رفت که دیگر جایی برای سورپرایز طرفداران باقی نمی‌گذارد. امروز نیز تصاویر جدیدی از جعبه +Galaxy S8 نسخه اپراتور Verzion آمریکا منتشر شده که جزئیات بیشتری از محتویات درون جعبه این محصول را در اختیارمان قرار می‌دهد. 

 

جعبه گلکسی اس ۸ پلاس طراحی ساده و شیکی دارد که در قسمت جلوی آن عبارت +S8 با رنگ آبی جلوه زیباتری به آن بخشیده است. با توجه به نوشته‌های پشت جعبه شارژر و تبدیل پرچمداران جدید سامسونگ مشابه Note7 و تبدیل USB-C به Micro USB درون جعبه قرار خواهد گرفت.

همچنین با عکس‌هایی که قبلا از هدفون این گوشی لو رفته به احتمال زیاد همان هدفون ساخته شده توسط شرکت AKG درون جعبه قرار دارد.

منتظر پوشش مراسم رونمایی Galaxy S8 و +Galaxy S8 در نهم فروردین از جی‌اس‌ام باشید.  2 فروردین 1396
12 نظر
3.89
  503 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری