تست همراه اول

سرویس خبر
23 اسفند 1395 ساعت 17:00
13 نظر

 

تست طول عمر باتری LG G6

ال جی جی 6 نسبت به پرچمداران سال گذشته این شرکت از ظرفیت باتری بیشتری برخوردار است. در ادامه مطلب خواهید دید طول عمر باتری جی 6 نسبت به سال گذشته چقدر بهبود یافته است.

ال‌جی امسال با جی6 به نمایشگاه MWC آمد؛ پرچمداری که ویژگی‌های هیجان‌انگیزی، مثل صفحه نمایش 18:9، با خود به همراه دارد. اما هرچقدر هم که گوشی هوشمند امکانات زیادی داشته باشد، طول عمر باتری آیتم مهمی است که باید به آن توجه کرد.

ظرفیت باتری پرچمدار امسال LG نسبت به سال گذشته افزایش خوبی داشته و از  2800 mAh به 3300 mAh رسیده است. باتری G6 حتی از V20 هم بزرگ‌تر است؛ در نتیجه انتظار داریم طول عمر آن هم از G5 و هم V20 بیشتر باشد.

سایت GSMArean باتری جی6 را تحت آزمایش قرار داده تا مشخص شود طول عمر آن در مقایسه با پرچمداران پیشین ال‌جی و سایر رقبا چقدر پیشرفت کرده است. در تصاویر زیر می‌توانید امتیاز باتری LG G6 را در تست مدت مکالمه، اینترنت‌گردی و پخش ویدئو مشاهده کنید؛ با این توضیح که دستگاه مورد آزمایش نمونه نهایی نبوده و ممکن است امتیاز تست باتری نمونه نهایی جی6 با آنچه در ادامه می‌بینید فرق داشته باشد.

همان‌طور که می‌بینید، نتایج این آزمایش نشان می‌دهد طول عمر باتری جی6 در هر سه مورد نسبت به پرچمداران قبلی ال‌جی بهبود یافته است، ولی هنوز با رقیبش Galaxy S7 edge فاصله دارد.  23 اسفند 1395
13 نظر
4.55
  20 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری