تست همراه اول

سرویس خبر
19 اسفند 1395 ساعت 17:51
16 نظر

 

سامسونگ به‌روزرسانی خانواده گلکسی S6 به اندروید نوقا 7.0 را آغاز کرد

مدتی قبل سامسونگ پس وقفه‌ای چند ماهه و پس از اکثر کمپانی‌های بزرگ تولید کننده گوشی هوشمند به عرضه اندروید نوقا برای خانواده گلکسی S7، پرچمداران فعلی خود اقدام کرد. طبق خبرها پس از پایان این به روز رسانی نوبت به پرچم‌داران سال قبل یعنی خانواده گلکسی S6 و گلکسی نوت 5 می‌رسد. حال به نظر می‌رسد سامسونگ امروز و در سکوت خبری آپدیت گلکسی S6 و S6 edge را آغاز کرده است.

طبق وعده سامسونگ به دارندگان گلکسی S6 و S6 edge، اکنون زمان عرضه آپدیت اندروید نوقا برای این گوشی‌هاست. طبق برنامه اعلام شده، قرار بود تا پایان ماه فوریه این به روز رسانی به طور رسمی عرضه شود اما سامسونگ با کمی تاخیر این کار را انجام داد.

امروز تعدادی از کاربران Sammobile اعلام کردند که به روز رسانی نسخه جدید اندروید را برای گوشی‌های خود دریافت کرده‌اند. یکی از این کاربران که در انگلیسی اپراتور ودافون با انتشار یک تصویر از این به روز رسانی برای گلکسی S6 edge اعلام کرد که این نسخه با فریم‌ور G925FXXU5EQBG منتشر شده است. علاوه بر این کاربرانی از سایر کشورهای اروپایی مانند سوئیس، آلمان و ایتالیا هم از ارایه اندروید نوقا برای خانواده گلکسی S6 خبر دادند.

البته هنوز مشخص نیست که این به روز رسانی در کل اروپا عرضه می‌شود یا به کشورهای اندکی محدود شده است، اما حتی اگر شامل همه کشورها نشود هم در آینده و به مرور کاربران این مناطق به روز رسانی جدید سیستم عامل را دریافت می‌کنند.

این به روز رسانی با حجم ۱.۳ گیگابایت عرضه شده که بهبودهایی را برای مدل‌های ذکر شده به همراه داشته، مانند رابط کاربری جدید و حافظه ابری Samsung Cloud که امکان تهیه نسخه پشتیبان (Backup) را به کاربر می‌دهد و تا ۱۵ گیگابایت فضا برای ذخیره سازی ارایه می‌کند. همچنین به طور خودکار اپلیکیشن‌های پیش فرض مانند مخاطبین، تقویم و یادداشت‌ها ب این حافظه همگام سازی می‌شوند تا اطلاعات مهم شما امنیت بیشتری داشته باشند.

   19 اسفند 1395
16 نظر
4.78
  67 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری