تست همراه اول

سرویس خبر
23 بهمن 1395 ساعت 10:59
13 نظر

 

اسکنر عنبیه چشم را به لیست قابلیت‌های iPhone 8 اضافه کنید

به گزارش DigiTimes، گوشی iPhone 8 اپل به اسکنر عنبیه چشم مجهز است. پیش از این اخباری مبنی بر پشتیبانی موبایل آیفون 8 شرکت Apple از شارژ بی‌سیم و قابلیت 3D Touch پیشرفته‌تر منتشر شده بود.

گوشی iPhone اپل یکی از گوشی‌هایی است که هر سال پیش‌بینی‌های فراوانی پیرامون آن صورت می‌گیرد. نظر شما در مورد گوشی‌های آیفون هرچه باشد، نمی‌توانید سروصداها و مقایسه‌هایی را نادیده بگیرید که پس از معرفی و عرضه آیفون جدید شکل می‌گیرد. هنوز پیرامون گوشی‌های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس که سال گذشته معرفی شدند، بحث‌هایی انجام می‌شود اما این گوشی‌ها، قطعا جزو محصولات محافظه‌کارانه شرکت اپل بودند.

حدس و گمان‌ها و شایعات پیرامون آیفون 2017، تقریبا بلافاصله پس از معرفی آیفون 7 و 7 پلاس آغاز شد و ما تاکنون در مورد ویژگی‌های احتمالی آن، ادعاهای زیادی شنیده‌ایم. ویژگی‌هایی چون باتری با ظرفیت بیشتر و دوربین دوگانه بهبودیافته، سروصدای زیادی به پا کردند. انتطار می‌رود آیفون 8 یا هر نامی که این گوشی دارد، ویژگی‌هایی مثل شارژ بی‌سیم و قابلیت 3D Touch پیشرفته‌تر داشت باشد؛ قابلیت تاچ سه‌بعدی در آیفون 6S و سری 7 وجود دارد. علاوه بر این موارد و همه ادعاهایی که شنیده‌ایم، باید اسکنر عنبیه چشم را نیز به قابلیت‌های مورد انتظار از آیفون 8 اضافه کنیم.

به گزارش DigiTimes، این آیفون 8 اسکنر عنبیه چشم خواهد داشت. اسکنر عنبیه گرچه قابلیت خلاقانه‌ای نیست اما اینکه بتوانید گوشی خود را علاوه بر اثرانگشت، با چشم خود نیز باز کنید، قطعا ویژگی خوبی است. اسکنر عنبیه چشم پیش‌ازاین در گوشی‌هایی چون Lumia 950/950 XL مایکروسافت و Galaxy Note 7 سامسونگ وجود داشته است و اگر اپل این قابلیت را به پرچم‌دار آتی خود اضافه کند، بدون شک تلاش خواهد کرد سرعت و امنیت آن را نسبت به اسکنرهای چشم کنونی افزایش دهد.

طبق گزارش دیجی‌تایمز، تامین کنندگان قطعات آیفون، نسبت به محبوب شدن این گوشی خوشبینند و با توجه به اخباری که در مورد قابلیت‌های iPhone 8 شنیده‌ایم، محبوبیت این گوشی دور از انتظار نیست. اپل باید در سال 2017، دهمین سالگرد آیفون، هرچه در توان دارد انجام دهد و اگر اضافه کردن اسکنر چشم بخشی از برنامه این شرکت برای تبدیل آیفون 8 به بهترین گوشی این کمپانی باشد، باعث خوشحالی کاربران خواهد شد.

   23 بهمن 1395
13 نظر
2.68
  19 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری