جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
19 بهمن 1395 ساعت 13:00
12 نظر

 

گلکسی اس 8 پلاس بیشتر از گلکسی اس 8 تولید می‌شود

فروش بیشتر Galaxy S7 Edge در مقایسه با Galaxy S7 معمولی سبب شده سامسونگ تغییراتی در استراتژی تولید و فروش خود اعمال کند. شایعات حاکی از آن است که 70 درصد خط تولید این کمپانی به نسخه‌ای از Galaxy S8 تعلق می‌گیرد که نمایشگر 6.2 اینچی دارد و 30 درصد نیز به نسخه 5.7 اینچی می‌رسد.

کمپانی سامسونگ طی بررسی‌های انجام‌شده دریافته است که کاربران به خرید گلکسی اس 7 اج که نسبت به نسخه معمولی آن، گلکسی اس 7، گران‌تر است علاقه بیشتری نشان می‌دهند. برخی اطلاعات به دست آمده حاکی از آن است که 70 درصد فروش‌ گوشی‌ها متعلق به مدل‌های گران‌تر است که دارای صفحه نمایش منحنی اج هستند. بر همین اساس، یک گزارش جدید بیان می‌کند که سامسونگ تعداد بیشتری از اس8 با نمایشگر خمیده نسبت به گلکسی اس 8 معمولی تولید می‌کند.

همان‌طور که می‌دانید سامسونگ هنوز گجتی را به نام گلکسی اس 8پلاس تایید نکرده است؛ اما از آنجا که گلکسی اس8 نیز قرار است به صفحه نمایش اج مجهز شود، دیگر دلیلی برای تولید مدلی به اسم گلکسی اس 8 اج وجود ندارد. به هر صورت اس 8 اج یا 8پلاس با صفحه نمایش اج 6.2 اینچی از راه می‌رسد در حالی که گلکسی اس 8 هم نمایشگری  5.7 اینچی با لبه‌های اج دارد و در واقع به جز اندازه صفحه، دو ورژن پرچمدار سامسونگ تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند.

به نظر می‌رسد سامسونگ اگر روش موفقیت‌آمیزی را که برای تولید و فروش گلکسی اس7 و گلکسی اس 7اج پیش گرفته بود، دنبال کند، تعداد بیشتری گلکسی اس 8 پلاس نسبت به گلکسی اس 8 بفروش برساند. البته این در صورتی است که همان نسبت تولید 70 به 30 حفظ شود. انتظار می‌رود غول کره‌ای طی برگزاری کنفرانس مطبوعاتی‌اش درکنگره جهانی موبایل 2017، که ماه آینده برگزار می‌شود، یک ویدیوی 60 ثانیه‌ای از گلکسی اس8 به نمایش بگذارد و در تاریخ 29 مارس (9 فروردین) پرچمداران جدید خود را رسما معرفی کند.

 نظرات کاربران

در حال بارگذاری