تست همراه اول

سرویس خبر
5 بهمن 1395 ساعت 11:19
36 نظر

 

دست ال جی جی 6 از اسنپدراگون 835 کوتاه خواهد ماند

با توجه به ظرفیت محدود کوالکام برای تولید پردازنده‌های جدید و تولید بالای گلکسی اس 8، احتمالا LG G6 قادر به استفاده از تراشه‌های جدید اسنپدراگون 835 نخواهد بود.

طبق اعلام رسمی شرکت کره‌ای ال‌جی، گوشی ال‌جی جی 6 اواخر ماه فوریه و در نمایشگاه MWC 2017 رونمایی و یک ماه بعد به بازار عرضه می‌شود. نشریه فوربس اما گزارش داده است که نباید منتظر این گوشی با پردازنده قدرتمند اسنپدراگون 835 باشیم. در این گزارش اعلام شده است که، طبق گفته یکی از کارکنان ال‌جی، این محصول با پردازنده اسنپدراگون 821 تولید خواهد شد. این تراشه هرچند پتانسیل و قدرت بالایی دارد، نمی‌تواند با نسل جدید رقابت تنگاتنگی داشته باشد.

فوربس به این نکته نیز اشاره کرده که مدت زیادی از شروع تولید تراشه‌های 835 نگذشته است و کوالکام نمی‌تواند این تولیدات را پیش از ماه آوریل به شکل گسترده عرضه کند، زیرا استفاده سامسونگ از آن‌ها برای تولید گلکسی اس8 موجودی این شرکت را تمام خواهد کرد. سامسونگ احتمالا در میانه آوریل گلکسی اس8 را روانه بازار می‌کند و برای بخشی از محصولات خود از این پردازنده جدید شرکت کوالکام استفاده خواهد کرد.

همان‌طور که از پیش مطلعیم، کوالکام برای تولید پردازنده‌های ۱۰ نانومتری اسنپدراگون 835 همکاری نزدیکی با سامسونگ داشته است و همین همکاری به سامسونگ اجازه می‌دهد که به راحتی اولین دشت بزرگ از تولیدات این شرکت را به شکل اختصاصی برای خود بردارد. احتمالا به همین دلیل ما HTC U Ultra را با پردازنده اسنپدراگون 821 دیدیم؛ اتفاقی که قرار است برای ال‌جی و دیگر تولیدکنندگانی رخ بدهد که قصد عرضه گوشی‌ای قبل از گلکسی اس8 دارند.

ال‌جی، که سال گذشته با جی5 نتوانست موفقیتی کسب کند، این بار وعده یک گوشی ایده‌آل به کاربران داده است. به نظر شما ال‌جی می‌تواند در صورت استفاده از پردازنده‌ای متعلق به سال گذشته با گوشی قدرتمندی مانند گلکسی اس8 رقابت کند یا باید آن را از پیش بازنده دانست؟  5 بهمن 1395
36 نظر
4.15
  33 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری