تست همراه اول

سرویس خبر
3 بهمن 1395 ساعت 09:33
90 نظر

 

انتشار اندروید 7 برای گوشی های سری Samsung Galaxy A

سامسونگ در اطلاعیه جدیدش از انتشار اندروید 7 برای گوشی های سری گلکسی ای خبر داد.

سامسونگ در اطلاعیه جدیدی که به تازگی در وبسایتش منتشر کرده، لیست گوشی‌هایی که به اندروید 7 آپدیت خواهند شد را تایید کرده است. بسیاری از کاربران در ماه‌های اخیر این سوال را مطرح کرده‌اند که آیا نخستین سری از گوشی‌های Galaxy A نیز به اندروید 7 آپدیت می شود یا خیر. اکنون سامسونگ به این سوال پاسخ داده و خیال کاربران را راحت کرده است. این تولیدکننده کره‌ای در اطلاعیه خود، علاوه بر نسل قبلی پرچمدارانش، از برخی گوشی‌های Galaxy A 2015 نیز نام برده است: Galaxy A3 و Galaxy A8. در حالی که هنوز تاریخ دقیق انتشار آپدیت اعلام نشده، گفته شده این گوشی‌ها قرار است در نیمه اول 2017 به اندروید 7 نوقا آپدیت شوند.

در کمال تعجب نامی از گوشی‌های محبوب Galaxy A5 و Galaxy A7 دیده نمی‎‏شود ولی شانس زیادی وجود دارد که این دو مدل نیز همراه با سایر اعضای Galaxy A جدیدترین نسخه اندروید را دریافت کنند. پیشتر شایعه آپدیت گوشی های Galaxy A سری 2016 را شنیده بودیم و اما فعلا در لیست تایید شده سامسونگ خبری از این گوشی‌ها هم نیست.

به هر حال اکنون که دو گوشی گلکسی ای 3 و گلکسی ای 8 به اندروید نوقا آپدیت می‌شوند احتمال می‌رود که دیگر نسخه‌های گلکسی ای 2015 و 2016 سامسونگ نیز شانس دریافت آپدیت را داشته باشند و در صورتی که آپدیت نوقا طبق برنامه منتشر شود، در نیمه دوم 2017 شاهد انتشار آپدیت برای دیگر گوشی‌های این سری نیز باشیم.  3 بهمن 1395
90 نظر
4.31
  32 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری