سرویس خبر
8 دی 1395 ساعت 11:00
13 نظر

 

با ال‌ جی V20 بیشتر ببینید، بهتر عکاسی کنید

جدیدترین تلفن هوشمند اندروید ال‌جی برای ثبت تصاویر عریض یا واید فوق العاده است . ال‌جی V20 به دو دوربین پشت مجهز است. لنز واید نسبت به دیگر تلفن‌های هوشمند رقیب تصاویر عریض‌تری ثبت می‌کند و کاربران می‌توانند سوژه‌های بیشتری را در یک کادر تصویر داشته باشند.

دوربین‌های خاص و جدید تعبیه شده روی گوشی‌های امروزی علاوه بر کیفیت تصویر بالا امکانات بسیار ویژه‌ای نیز در اختیارتان می‌گذارند. ولی در جایی این امکانات محدود به ویژگی‌های سخت‌افزاری می‌شود و نیاز به تغییر کامل ساختار گوشی براساس قابلیت‌های ویژه است. یکی از این تحولات ساختاری دو لنزه کردن دوربین بود. در این میان برندهای مختلفی بوده‌اند که چندین دوربین داشته‌اند اما بر جنبه‌هایی نظیر خلق تصاویر سه‌بعدی متمرکز بودند اما هدف شرکتی مثل ال‌جی فقط این بوده است که گزینه‌های عکاسی برای کاربران بیشتر شود.

جدیدترین تلفن هوشمند اندروید ال‌جی برای ثبت تصاویر عریض یا واید فوق العاده است . ال‌جی V20 به دو دوربین پشت مجهز است. یکی از این دوربین‌ها لنز معمولی است و دیگری لنز واید یا عریض با زاویه ۱۳۵ درجه. لنز واید نسبت به دیگر تلفن‌های هوشمند رقیب تصاویر عریض‌تری ثبت می‌کند و کاربران می‌توانند سوژه‌های بیشتری را در یک کادر تصویر داشته باشند. در ادامه به تفصیل در مورد قابلیت‌های این لنز صحبت کنیم .


 

لنز عريض در جلو و عقب

قابليت عکاسی با زاویه باز برای دوربين‌های جلو و عقب گوشي تصاويری با پس زمينه‌های فوق‌العاده ثبت می کند و فضاي بازتری را در اختيار كاربر قرار مي‌دهد. لنز 5 مگا پيكسل جلوی گوشی با زاويه 120 درجه‌اي زاويه عكس‌های سلفي را عريض مي‌كند و بدينوسيله دوستان بيشتری در قاب عكس شما جای می گیرند . لنز 8 مگاپيكسلی پشت دوربين با زاويه 135 درجه‌اي دوربينی ايده آل برای تصوير برداری از مناظر چشم‌گير و داخل استاديوم‌های بزرگ است. لنز ديگر با زاويه استاندارد 75 درجه و قدرت تصوير برداری 16 مگاپيكسلي تصاويری بسيار واضح ثبت می کند.

تصويربرداری خودكار

ويژگي تصويربرداری خودكاردر دوربين جلويي V20 تصاوير سلفی بی نقصی با قابليت تشخيص چهره ثبت می کند. اين ويژگی در زماني كه كاربر ثابت است و لبخند ميزند فعال مي‌شود. هيچ نيازی به فشار دادن دكمه عكس برداری نيست كه معمولا باعث مي‌شود تصاوير تار و محو شوند.


 

فوكوس خودكار هيبريدی

ويژگي فوكوس خودكار هيبريدی گوشي V20 گرفتن تصوير واضح را در هر زمان تضمين می‌كند. فوكوس خودكار سريع و ثابت كه با دارا بودن سه قابليت مختلف AF  شامل فوکوس لیزری، تشخيص فاز و تشخيص كنتراست در هر محيطي كار خود را به خوبی انجام مي‌دهد. چه برای عكس برداري و چه ضبط ويدئو. گوشي V20 خود ابتدا تصميم مي‌گيرد كه كدام نوع فوکس LDAF (لیزری) و يا Phase Detection (تشخیص فاز) برای تصاوير خاص مناسب است و بعد تنظیمات فوكوس نهایی را بر اساس تشخیص كنتراست انجام می‌دهد. كاربر می‌تواند با گرفتن عكس‌های واضح نهايت استفاده را از دوربين گوشی V20 در جمع‌های خانوادگی و دوستانه و در هر شرايط نور محيطي ببرد.  8 دی 1395
13 نظر
2.86
  14 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری