تست همراه اول

سرویس خبر
4 دی 1395 ساعت 12:13
8 نظر

 

آیا گوشی میان‌رده جدید نوکیا چنین طراحی‌ای دارد؟

نوکیا قصد دارد در نمایشگاه MWC 2017 از یک پرچمدار و چند گوشی میان‌رده رونمایی کند. اکنون تصویری از قاب جلو یکی از این گوشی‌ها فاش شده است که نمایی از طراحی این محصول را نشان می‌دهد.

با آمدن سال میلادی جدید بسیاری از شرکت‌ها پرچمداران 2017 خود را معرفی می‌کنند. سامسونگ، اچ‌تی‌سی، سونی و ال‌جی از جمله برندهای معروفی هستند که اوایل هر سال از آنها رونمایی می‎شود. ولی امسال یک شرکت دیگر نیز قرار است گوشی‌های جدید خود را معرفی کند؛ گوشی‌هایی که خیلی‌ها برای دیدنشان هیجان‌زده‌اند.

گوشی‌های جدید اندرویدی نوکیا، که قرار است زیر نظر HDM به بازار بیایند، فوریه 2017 در نمایشگاه MWC معرفی می‎شوند. هفته گذشته تصاویری از پنل پشت و جلو پرچمدار نوکیا را دیدید. حالا تصویری از قاب جلو یکی از میان‌رده‌های جدید نوکیا فاش شده که در تصویر زیر، هرچند به سختی، قابل مشاهده است.

با اینکه در هفته‌های گذشته اطلاعات نسبتا خوبی از گوشی‌های نوکیا منتشر شده است، هنوز هیچ‌کدام آنها را نمی‌توان تایید کرد. در هر صورت 2-3 ماه دیگر تا معرفی این گوشی‌ها زمان باقی‌ مانده است، بنابراین امیدواریم در هفته‌های پیش رو جزئیات بیشتری از آنها فاش شود.  4 دی 1395
8 نظر
3.93
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری