تست همراه اول

سرویس خبر
16 آذر 1395 ساعت 10:35
48 نظر

 

سامسونگ راز آتش گرفتن نوت 7 را آشکار می‌کند!

سامسونگ تصمیم دارد پیش از معرفی گلکسی اس 8، از راز آتش گرفتن Galaxy Note 7 پرده بردارد و پرونده این گوشی را برای همیشه ببندد.

مطمئنا گلکسی نوت 7 سامسونگ را از یاد نبرده‌اید، گوشی هوشمندی که قرار بود همچون نسل قبلی سری نوت سامسونگ، نوت 5، موفقیت زیادی به دست آورد. این گوشی در روزهای نخست نیز موفقیت‌های زیادی به دست آورد و در همان مدت کم فروشش 4.3 میلیون دستگاه به فروش رساند. اما کم کم با بروز مشکل سامسونگ ناچار شد فروش این گوشی را متوقف کند و دستگاه‌های موجود در بازار را نیز جمع‌آوری کند.

سامسونگ در ابتدا علت این موضوع را باتری گوشی دانست و تولیدکننده باتری (زیرمجموعه سامسونگ) را مقصر نامید. به همین دلیل سامسونگ گوشی‌ها را جمع‌آوری کرد و پس از آن مجددا فروش را آغاز کرد. این بار گوشی‌هایی با باتری جدید به فروش رساند. اما این چاره نوت 7 نبود و آتش گرفتن این گوشی باز هم ادامه داشت تا اینکه بالاخره سامسونگ تولید این محصول را به طور کامل متوقف کرد و دستگاه‌های موجود در بازار را نیز جمع‌آوری کرد.

سامسونگ اکنون در جستجوی مشکلی است که باعث آتش گرفتن پرچمدار سری نوت شده است. طبق گزارشاتی که به دست آمده است سامسونگ تا پیش از پایان سال جاری میلادی، از دلیل آتش گرفتن این گوشی پرده برمی‌دارد. احتمالا در یکی دو ماه آینده خبرهای جالب توجهی از سامسونگ به گوش خواهد رسید. به نظر می‌رسد این شرکت تصمیم گرفته پرونده نوت 7 را، قبل از عرضه گلکسی اس 8 در MWC بارسلون، برای همیشه ببندد. پیش‌بینی شما چیست؟!  16 آذر 1395
48 نظر
4.75
  36 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری