تست همراه اول

سرویس خبر
1 آذر 1395 ساعت 12:33
20 نظر

 

اپل باتری گوشی‌های iPhone 6s معیوب را تعویض می‌کند

شمار محدودی از گوشی‌های آیفون 6 اس اپل به صورت ناگهانی و بی‌دلیل خاموش می‎شوند. اپل که از این موضوع مطلع است اعلام کرده باتری این گوشی‌ها را به رایگان تعویض خواهد کرد.

تعداد محدودی از گوشی‌های iPhone 6s اپل، که طی ماه‌های سپتامبر تا اکتبر 2015 تولید شده‌اند، با مشکلی در باتری مواجهند که موجب  می‎شود دستگاه تصادفا خاموش شود. خوشبختانه اپل از این موضوع اطلاع دارد و در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است باتری گوشی‌های آیفون 6اس مشکل‌دار را به رایگان تعویض می‌کند.

در این اطلاعیه آمده است کاربرانی که با مشکل خاموش شدن تصادفی گوشی مواجهند می‌توانند با رفتن به فروشگاه‌های اپل یا تعمیرگاه‌های مجاز این شرکت در سراسر جهان گوشی خود را برای تعویض تحویل دهند.

ابتدا یک گروه حمایت از مصرف‌کنندگان چینی گزارش داد که شماری از کاربران آیفون 6اس در این کشور چنین مشکلی دارند، اما اپل می‌گوید ممکن است کاربران سایر کشورها نیز با آن رو‌به‌رو شوند؛ هرچند تعداد دستگاه‌های معیوب اندک است.

اگر در ایران زندگی می‌کنید و با این مشکل مواجه هستید، مسیر سختی پیش روی شماست، چون یا باید گوشی خود را برای تعمیر به کشورهای دیگر بفرستید و یا برای تعویض باتری آن هزینه اضافه بپردازید.  1 آذر 1395
20 نظر
5.00
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری