تست همراه اول

سرویس خبر
25 آبان 1395 ساعت 12:29
48 نظر

 

آیا گلکسی اس 8 سامسونگ به نمایشگر حساس به فشار مجهز است؟

گفته می‌شود گوشی Galaxy S8 سامسونگ به تکنولوژی فورس تاچ مجهز خواهد شد؛ همان تکنولوژی جدیدی که در آیفون‌های اپل و میت اس هوآوی شاهدش بودیم.

طبق آخرین شایعاتی که از کشور کره جنوبی به گوش می‌رسد، سامسونگ تصمیم دارد گلکسی اس 8 خود را با نمایشگر حساس به فشار بسازد؛ یعنی احتمالا شاهد چیزی شبیه 3D Touch آیفون‌های اپل در گلکسی اس 8 سامسونگ خواهیم بود. این تکنولوژی مشخص می‌کند نمایشگر با چه میزان فشاری لمس شده است و این کار به اپلیکیشن‌ها اجازه می‌دهد تا قابلیت‌های جدیدی را با توجه به میزان فشار اضافه کنند. این شایعه را تا کنون از منابع مختلفی به گوش رسیده است.

یکی از منابع رسمی از میان تولیدکنندگان سامسونگ گفته است: سامسونگ می‌خواهد بخشی از فناوری فورس تاچ را در گلکسی اس 8 به کار بگیرد و تکمیل این فناوری به طور کامل دو سال به طول می‌انجامد. مشخص نیست منظور از بخشی از فناوری که قرار است در نسل جدید پرچمدار سامسونگ به کار رود چیست.

اولین گوشی‌های هوشمندی که از فناوری فورس تاچ استفاده کردند میت اس هوآوی، آیفون 6اس و آیفون 6اس پلاس بودند که سال گذشته معرفی و عرضه شدند. سامسونگ یکی از تولیدکنندگان اصلی و کلیدی برای نمایشگرهای حساس به فشار هوآوی است و به همین خاطر کار سختی نیست که از نمایشگرهای مشابهی در گوشی‌های خود استفاده کند.



  25 آبان 1395
48 نظر
4.31
  29 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری