تست همراه اول

سرویس خبر
18 آبان 1395 ساعت 14:35
34 نظر

 

انتشار آپدیت اندروید 7 برای LG G5 آغاز شد

شرکت ال جی انتشار نسخه جدید اندروید برای پرچمدار خود را آغاز کرد. انتظار داریم در چند هفته آینده همه کاربران جی 5 بتوانند نرم‌افزار گوشی خود را به اندروید نوقا ارتقا دهند.

ال‌جی امروز اعلام کرد انتشار ‌به‌روزرسانی اندروید 7 برای گوشی G5 آغاز شده است. این آپدیت در مرحله اول برای کاربران کشور کره جنوبی عرضه خواهد شد و در هفته‌های آینده به دست کاربران آمریکایی و آسیایی جی5 می‌رسد.

G5 یکی از اولین دستگاه‌های غیر نکسوسی است که نسخه 7 اندروید را دریافت می‌کند. این شرکت در اطلاعیه خود گفته است: انتشار آپدیت‌های نرم‌افزاری سریع‌تر از رقبا بهترین راه برای نشان دادن تعهد ال‌جی در پشتیبانی از محصولات و کاربران است.

اگرچه ال‌جی تغییرات و ویژگی‌های ایجادشده در این آپدیت را اعلام نکرده است، انتظار داریم علاوه بر ویژگی‌های اصلی نسخه 7 اندروید باگ‌های نرم‌افزاری رابط کاربری دستگاه برطرف شود و بهبودهایی در عملکرد کلی دستگاه حاصل شود.

برای اینکه بفهمید این آپدیت به گوشی شما رسیده است یا نه وارد Settings بشوید و سپس در بخش General گزینه System updates را انتخاب کنید. در مرحله بعد Update LG Software را بزنید و جمله Check For Update را لمس کنید.  18 آبان 1395
34 نظر
4.80
  20 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری