تست همراه اول

سرویس خبر
5 آبان 1395 ساعت 09:49
54 نظر

 

انتشار اندروید 7 برای LG V10 و LG G4 در هاله‌ای از ابهام!

موبایل‌های هوشمندال‌جی جی 4 و ال‌جی وی 10 در سال 2015 به عنوان پرچمداران این شرکت کره‌ای و معروف به بازار جهانی عرضه شدند. برای این اسمارت فون‌های محبوب، که بدون شک فروش بسیار خوبی در بازار‌های خارجی و همین طور بازار ایران داشته‌اند، فعلا هیچ خبری مبنی بر زمان انتشار سیستم عامل اندروید 7 منتشر نشده است. حالا قصد داریم به بررسی زمان انتشار اندروید 7 برای این تلفن‌های هوشمند بپردازیم. در ادامه با جی‌اس‌ام همراه باشید.

زمانی که ال‌جی موبایل G4 را روانه بازار کرد توانست دنیا را در زمینه عکاسی و طراحی موبایل به چالش بزرگی دعوت کند. به همین دلیل ال‌جی در بخش موبایل با پرچمدار جدید سریG  در سال 2015 توانست موفقیتی بزرگ کسب کند. اما بعد از مدتی نه‌چندان طولانی، موبایلی پرچمدار و با مشخصات فنی نسبتا مشابه ال‌جی جی4 و البته با ظاهر و طراحی متفاوت توانست دنیا را بار دیگر متحیر کند و نام ال‌جی در برندهای موبایل خیره‌کننده شود. حالا دو ماهی است که از انتشار اندروید 7 یا همان نوقا می‌گذرد، ولی از انتشار اندروید 7 برای این گوشی‌های هوشمند هیچ خبری نیست.

طبق پیگیری جی‌اس‌ام از چند نمایندگی فروش محصولات شرکت ال‌جی و همچنین دفتر تهران شرکت مدیا پردازش متوجه شدیم ال‌جی تصمیم دارد به‌روزرسانی اندروید 7 را برای موبایل هوشمند LG V10 در اسفند 95 یا فروردین 96 منتشر کند، اما به صورت قطعی مشخص نشده است که به‌روزرسانی سیستم عامل اندروید 7 یا همان نوقا برای LG G4 هم منتشر می‌شود یا خیر. شایان ذکر است در صورت منتشر شدن به‌روزرسانی برای گوشی ال‌جی جی4 باید در فروردین یا اردیبهشت 1396 منتظرش باشیم. 

نظر شما در رابطه با زمان انتشار سیستم عامل اندروید 7 برای این پرچمداران قدیمی چیست؟
   5 آبان 1395
54 نظر
4.37
  19 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری