تست همراه اول

سرویس خبر
27 مهر 1395 ساعت 16:33
15 نظر

 

طرح تعویض Galaxy Note 7 در فرودگاه‌ها

سامسونگ ترتیبی داده است تا کاربران نوت 7 بتوانند در فرودگاه‌ها نیز گوشی معیوب خود را تحویل دهند و به جای آن پول یا یک گوشی دیگر تحویل بگیرند.

همانطور که می‌دانید سامسونگ از همه خریداران Galaxy Note7 خواسته است گوشی خود را خاموش کنند و آن را به نمایندگی‌های این شرکت تحویل دهند. با توجه به اینکه حدود 2 میلیون دستگاه گلکسی نوت7 در دست کاربران است، بازگرداندن همه آنها زمان‌بر است و ممکن است خیلی از آنها هنوز اطلاعی در این باره نداشته باشند.

در همین راستا تعداد زیادی از شرکت‌های هواپیمایی برای حفظ امنیت مسافران حمل Galaxy Note7 را ممنوع کرده‌اند و حتی در آمریکا برای انجام چنین کاری جریمه تعیین شده است. به همین خاطر سامسونگ تصمیم گرفته است مکان‌های مخصوصی در فرودگاه‌ها ایجاد کند تا مشتریانی که از بردن نوت7 به هواپیما منع می‎شوند به آسانی قادر باشند با تحویل دادن آن پول خود را پس بگیرند یا در قبالش یک دستگاه Galaxy S7/Galaxy S7 edge دریافت کنند.

در حال حاضر تعویض گلکسی نوت7 سامسونگ فقط در فرودگاه‌های استرالیا انجام می‌شود، اما به زودی این امکان در فرودگاه‌های پرتردد سایر کشورهای جهان نیز ایجاد خواهد شد.  27 مهر 1395
15 نظر
4.38
  13 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری